Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ez ügyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ez ügyben?

Figyelt kérdés
Sajnos 28 èves leszek idén és még soha nem volt barátnőm kamaszkoromban sem. Egyszerűen félek ismerkedni vagyis nem is az hogy félek hanem nincs hozzá se önbizalmam meg soha nem is voltak haverjaim meg társaságom mimdig is ez a magányos típus voltam csak azt hittem ez változni fog de sajnos nem így lett. Visuomt barátnőt szeretnék ennyi idősen mert aztán később mégrosszabb lesz de hiába. Hormonok is dolgoznak ügye de sehol nem tudok ismerkedni meg általában mindenki foglalt. Nincs kivel mennem sehova se moziba se valami rendezvényre vagy közős programokra és leginkább ez is hiányzik hogy valakivel közös élmèny is lehessen. Sajnos hiába járok el edzeni vagy bármilyen hobbira az se segít mert én nem tudom leszólítani az embereket pláne lányokat hozzám meg ügye nem szólnak. Úgyhogy lehet ìgy maradok sajnos.
2020. febr. 29. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hozzá kell szoknod. Eleinte nehéz, de idővel elmúlik. Én is belenyugodtam, mást nem tudsz tenni :)

21/F

2020. febr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó de te még csak 21 vagy és én már idén töltöm a 28-at. Neked még lehet barátnőd.
2020. febr. 29. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt, hátha:

[link]

2020. febr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!