Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után teszed/engeded...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után teszed/engeded ezeket és miért?

Figyelt kérdés

A.: Adsz kulcsot a másiknak?


B.: Engeded beköltözni?


C.: Viheti el a kocsid?


D.: Adod meg a PIN és netes kódodat és jelszavaid?


E.: Maradhat kettesben a gyerekeddel?



2020. febr. 29. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kulcsot nemrég adtam neki, majdnem 5 hónapja vagyunk együtt.

Én fogok hozzá költözni, de jöhetne ő is hozzám, akár már holnap.

Bármikor vihetné a kocsim.

Soha senkinek, ezek csak rám tartoznak.

Nincs gyerekem.

2020. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A. minimum fél év, de inkább több

B. minimum másfél év, de inkább több

C. fél év

D. soha

E. nincs gyerekem


N

2020. febr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A.: Ha komoly kapcsolatban vagyunk egy pár hónapja és gyakran vagyunk egymásnál.

B.: Ugyanaz, mint az előző.

C.: Nincs kocsim.

D.: Bankkártya pin-t bármikor, a többit soha.

E.: Nincs gyerekem.

2020. febr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ember es kapcsolatfuggo, raadasul a helyzet adja.


Kulcsot akkor adtam neki, amikor idekoltozott.


14 hónappal a megismerkedesunk utan koltozott ide. Eredetileg 3 honappal korábbra terveztuk, csak a munka miatt igy alakult.


Kocsim nincs. Én az o kocsiját még nélkule nem vezettem, azt is nagy ritkán, ha muszáj. Nincs sok rutinom, ugyhogy nem is mernem.


A jelszavainkat es a PIN-t nem tudjuk. Bár fél évig volt hozzáférhetosege az emaileimhez, mert eskuvot szerveztunk es igy számunkra praktikusabb volt, mindketten láttuk a beerkezo maileket.


Gyermekunk meg nincs. De feltetelezem miután hazajottunk a kórházból, kettesben maradhat vele, hisz az apja lesz. Persze messzire az elso idoben nem tunok.

2020. febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A: Én költöztem a páromhoz, tehát én nem adtam kulcsot. Ő fél évvel a megismerkedésünk után, de akkor még nem költöztünk össze.


B: Ha már a kapcsolat kb egy éves. Én később költöztem a páromhoz de más okokból kifolyólag.


C: Nincs autóm, de ha lenne, vihetné ha már összeköltöztünk.


D: Soha. Egyedül a telefonom feloldó kódját tudja, semmi mást - és fordítva, én is csak a telefonja feloldó kódját tudom.


E: Nincs gyerekem. De ha lesz nyilván kettesben maradhat vele hiszen az apja lesz :D

2020. febr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fél év után kaptam, én nem adtam neki még.


Beközhet már most, ha akar, de célszerűbb hozzá költözni majd vagy közösen venni valami ingatlant.


Viheté már most, de nincs jogsija.


Semmilyen pinkodot nem cserélünk.


A lányommal most volt először 2esbe egész délután.


6 hónapos kapcsolat.

N27

2020. febr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

A: 1-2 év

B: pár év

C: soha

D: soha es SOHA

E: nincs még gyerekem, de ha megbízható, akkor pár hónap.

2020. febr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lemaradt.


N

2020. febr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A: Amikor ideköltözött valaki/gyakran kezdett el idejárni/előttem ért ide vagy utánam ment, akkor kapott én barátoknak is adok kulcsot szívesen, ha itt alszanak, majd visszaadják

B: Általában lassan alakul, nem is tudok időpontot mondani, amikor összeköltöztem bármelyik párommal

C: Ha elég jól tud vezetni bármikor, nálam csak kisebb valószínűséggel töri össze a kocsit

D: Amikor először kellett levenni róla pénzt úgy, hogy nem tudtam elmenni az automatáig, a jelszavaimat a családban mindenki tudja, ahogy én is mindenki másét, ha nem felejtem épp el

E: nekem sincs gyerekem

2020. febr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1,Soha nem adnék kulcsot.Max házasság után.

2,Beköltözni sem engedném,de gyakran lehetne nálam.

3,Nincs kocsim,de ha lenne,előbb mehetne vele,mint kulcsot adnék.

4,Soha,ezek csak rám tartoznak.Max házasság után szóba jöhet egy közös bankszámla.

5,Nincs gyerekem

2020. márc. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!