Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos ismerkedésnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos ismerkedésnél, hogy a nő okos legyen? "Magas" intelligenciával és lexikális tudással rendelkezzen?

Figyelt kérdés

Idegen szavak ismerete, valamiben kiemelkedő, az élet minden területéhez hozzá tudjon szólni?


30+ N


2020. márc. 1. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon fontos. Általában első dolgom az, hogy kitöltetek vele egy tesztet.
2020. márc. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Erre nem lehet általánosságban válaszolni. Van akinek igen, van akinek nem. Az #1 hozzászólónak valószínűleg mindegy vagy nem érdekli. Míg a párom és a haverjai nem szeretik a buta lányokat. Én sem szeretem a buta embereket.
2020. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Nekem nem fontos.

Volt barátnőm, aki okos volt, de sosem kérkedett vele, csak úgy előjöttek belőle dolgok, adott helyzetben.

Illetve van olyan nő ismerősöm, aki mintha folyton bizonyítani akarna, a tudásával kérkedik, és agresszíven reagál arra ha én is merek mondani valamit. Kb egyből leszól. Ha jó, ha nem jó. Konkrétan mondtam neki, hogy kicsit hanyagoljuk a beszélgetést egymással, mert csak idegesítjük egymást. Bár sokan így vannak ővele, kissé idegesítő természete van.

Senki se szereti az okoskodó embereket.

2020. márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 ajánlom figyelmedbe az alábbi cikket:


[link]


A barátnőmmel együtt pont lefedjük a teljes kört. Az interperszonális pl. belőled, és belőlem is hiányzik valamilyen szinten. ;)

2020. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Ismerkedésnél azt tapasztaltam semennyire, maximum azt mondják. Mindenki ha elkezdünk beszélgetni és szóbakerül mivel foglalkozom azzal jön, hogy ő neki mennyire fontos hogy egy nő okos legyen. Aztán ha mégis más témát hozol fel mint a szexualitás akkor vagy nem válaszolnak vagy eltűnnek.
2020. márc. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Lexikális tudás?? :D Ne röhögtess, feszes kibunnyanó csöcsök, tevepata, kerek fenék. Ezekkel lehet hatni rájuk, a többi csak porhintés...
2020. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
80%
Nàlam inkàbb az a fontos, hogy legyen meg a magàhoz való esze, a kapcsolat soràn mutasson hajlandósàgot a problémàk megoldàsàban. Utóbbihoz jó eszköz az intelligencia. Lexikàlis tudàs tekintetében azt mondanàm, hogy ha nem viszi túlzàsba a "felvàgàst" vele, akkor nem lesz gond.
2020. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Nálam a legfontosabb szempont egy nőben. Szép nő rengeteg van, okosat viszont nehéz találni.
2020. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Az okos, intelligens férfiaknak fontos, hisz társat keresnek, nem alkalmi dugó pajtit.

A butább férfiaknak nem fontos, sokszor észre sem veszik, hogy mennyivel szerenyebbek S szellemi képességeik, más esetben pedig kifejezetten zavarja őket.

De kérdező, teged nem igazán fenyeget ez a dolog, mert ha ezt itt kell megkérdezed, akkor a túl okos tétel már nem játszik.

2020. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Butának nem tartom magam. Tudom milyen ha ehy nő úgymond buta. Ez csak egy kérdés volt. Ennyiből megítélni valakit. Hááát.....

Van nekem is ismerősöm akivel nem tudok jokat beszelgetni mert mindent jobban tud mindenkinél. Nem is fogadja el ha valaki valamit rosszul tud. Kerkedik is az IQ-jával.

2020. márc. 1. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!