Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem nem vagyok elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem nem vagyok elég fontos hagyjam a francba vagy adjak még türelmi időt?

Figyelt kérdés
Csak hétvégente hajlandó eljönni hozzám. 1-1,5 órás az út. Nem nagy táv. Az exem is jött hétköznap min. 1-szer. Momdtam neki, hogy nekem ez kevés. Ennyire lusta lenne? Felajánlottam h az útiköltségekbe is beszállnék. Hétköznap soha, talán egyszer fordult elő de az is csak azért mert én voltam nála azelőtt. Most hétvégén nem volt szex sem. Valami nem stimmel, szeretném tudni mi, de úgyse mondaná meg. Ismerem. Kíváncsi vagyok este mit mond majd, már a szakítás felé hajlottunk mindketten és furcsállom, hogy nem is akar "küzdeni" sem értem. Hanem mindenre csak annyit ír hogy ok. Ez rossz jel?

2020. febr. 12. 10:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Egy idő után én se mennék hozzád ha ilyen lusta sz*r lennél hogy mindig hozzád kell menni. Te nem párt akarsz hanem ingyen szobaszervízt.
2020. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

te a nő vagy és fizetsz is neki, hogy menjen hozzád??

amúgy meg nagy táv, ha neki programja van amúgy, és nem piheni ki magát vagy nem jó neki ott, ahol van

2020. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Figyelj mar 1-es felreertettel es kulonben is mi ez a modortalan stilus? En igy irtam ki a kerdest??? Egyik heten o jon a masikon en hetvegente Oszkarral, csak azt varnam hogy o jojjon neha hetkoznap. Nem minden heten! Csak neha... ha szamitanek neki valamit.
2020. febr. 12. 10:19
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
A távkapcsolat nem kapcsolat. Nem tudom mit vársz.
2020. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Masnak kulfoldrol is mukodik, erdekes.
2020. febr. 12. 10:21
 6/25 A kérdező kommentje:
1 orara lakik kocsival. Az hol tavkapcsolat? Na ha az orszag madik feleben lakna az az lenne.
2020. febr. 12. 10:22
 7/25 anonim ***** válasza:
neked nem az, mert könnyebben mozogsz talán, olyan a munkád, jobban érdekel, neki ez teher
2020. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%

Mi is - forgalomtól függően - 1-1,5 órára laktunk egymástól kocsival.

Minden nap találkoztunk, 3 hónapon keresztül. Hol ő jött hozzám és hajnalban, munka előtt haza, hol én őhozzá. Ahogy épp kijött a nap, kb fele-fele arányban.

3 hónap után összeköltöztünk.


Aki akarja, csinálja.

2020. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek utolsó, akkor ezek szerint jól érzem hogy nem vagyok elég fontos...
2020. febr. 12. 10:33
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
1,5 óra kocsiút minden nap. Na tudod kit nézzél madárnak!!! Napi fél órásra is ráment kb. a gatyám. 5 naponta tankolni, de csodás..
2020. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!