Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akit már 12 éve ismerek azonban 6 hónapja elég jóban lettünk. Én nem tulajdonítottam Neki nagy figyelmet mert volt barátom, azonban mióta szakítottam a párommal, felfigyeltem rá, hogy mindennap ír/ keres. Beszélgettünk arról, hogy mivel élsportoló és pár éven belül az olimpiára készül, így nem lenne ideje egy kapcsolatra, viszont valakire mégis szüksége van. Egy buliban a barátai azt mondták, hogy tetszem neki, de fél hogy elveszíti a barátságunkat. Majd ebben a buliban csókolóztunk. Azt mondta nem gondolta, hogy ilyen jól csókolok, de Ő nem akar engem megbántani (amit gondolom arra ért hogy nem akar kapcsolatot). Egész este csókolóztunk meg haza is kísért. Itthon adtam neki két ártatlan arcra puszit de Ő magához húzott és megcsókolt. Azóta is minden percben ír, ahogy az ideje engedi, de szerintetek kellenék neki? Vagy csak volt ez a csók és ennyi?

2020. márc. 1. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Szia! :) Meg akar dugni.

F

2020. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha neked ennyiből nem jön le hogy mit akar...
2020. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rá jössz arra, hogy mit akar de előbb te döntsd el mit szeretnél tőle.
2020. márc. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
A Neki nem nagy N, mert itt tul.képpen azt is írhattad volna, hogy nem tulajdonítottál annak nagy figyelmet. A névmásokat csak udvariasságból írjuk nagybetűvel, ha a másiknak írunk egy levelet.Láttalak Téged például.
2020. márc. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yoda m. ***** válasza:

Bizony Kedves Kérdező!


1,2,3 igazából tökéletesen megválaszolta, hogy mit is akarhat. Dugni.

Ha egyszer téged... úgy am-blokk teljes egészében, mindenestül NEM akar. Mert hogy a sport az elsődleges, mint tudatta is veled. (Teljesen korrekt!)

Hát persze hogy kellenél neki. De most már tudod azt is, hogy csak egy két-lábon járó, aztán csak fekvő vaginaként. A kérdés igazából az: (lásd: #3) "... előbb te döntsd el mit szeretnél tőle." - Bizony. te mit szeretnél tőle? Mert ha pl. csak egy gyermeket... nos ahhoz túlságosan sokkal többet nem kell tenned...(nem ragozom, ugye megérted?)

Azért egyet ne felejts el: - Egy egész estét betöltő csókolózás után két arcra puszi... az nem is annyira ártatlan, mint amennyire annak gondolnád. Szóval... Te döntesz (jó esetben), hogy a továbbiakban mi legyen... hogy Mi/Ki akarsz lenni a számára. És persze Mi/Ki legyen Ő a te számodra. De... azért jól gondold át.

Az ERŐ legyen Veled!

2020. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!