Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy eszkortoztam?

Figyelt kérdés

Egyetem mellett sajnos hiába vállaltam munkát nem tudtam azzal elég pénzt gyűjteni. 2 munkát nem tudtam volna végezni az egyetem mellett. Ezért 3 férfival pénzért létesítettem az idő alatt kapcsolatot. Pontosabban 3 és fél évig. Mostmár ennek több 3 éve, és felépítetem a karrierem. Azóta is keményen dolgozom, így egyre jobb körülöttem minden és én is egyre jobb helyzetben vagyok. Azonban van egy párkapcsolatom másfél éve, pár hete össze is költöztünk.

De nem akarom hogy titkaink legyenek egymás elől, illetve nem hülye férfi, sejti hogy a családom anyagi helyzetét tekintve nehezen végezhetem volna el az egyetemet. Finoman már rákérdezet, de akkor hárítottam. El szeretném mondani neki de nagyon félek hogy esetleg így már nem kellek neki.

25/l


2020. márc. 1. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Sose mondd el, ha meg akarod tartani.
2020. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Engem pl ez egyáltalán nem érdekelne, ha velem lennél. Lehet nem is engedném, hogy beszélj róla. Kérdés, hogyan kérdezett ő erre magától rá? Eszkortoztál szívem? Mert másképp nem tudtad volna elvégezni az egyetemet:)
2020. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem így kérdezett rá, csak annyit kérdezett hogy esetleg volt e más állásom is.

Egyébként köszönöm mindenkinek, végül elmondtam neki. Semmi baj nem lett ebből, elmondta hogy megérti és ugyan ő elítéli az ilyesmit de mivel nem fűvel fával csináltam nem zavarja annyira. Úgy meg főleg nem, hogy a múltban történt.

2020. márc. 1. 21:01
 14/16 anonim ***** válasza:
jól van, ha így van:) Én azt mondom, hogy a hallgatás a tuti. De ha szeret ebből nemigen lehet baj
2020. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem csak az szomorit el, hogy egyre több a q.rva a csajok között...


Ki tudja, kinek a barátnőjéről derülhetne ki ilyesmi csak nem tudsz róla...

2020. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nemhogy egyre több a k..rva, hanem nagyon ritka, hogy bármi vélt előnyért nem lehet szexet kapni. Megnyugtatlak, hogy ez mindig így volt kb, csak nem volt ennyire feltűnő, mert inkább titkolták, mint most.
2020. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!