Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok régen tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok régen tényleg nem voltak ennyire tapintatlanok ha vissza kellett utasítani egy fiút?

Figyelt kérdés
Állítólag régen nem voltak ennyire tapintatlanok amikor régen vissza kellett utasítani egy fiút. :O Nekem ez olyan hihetetlenűl hangzik, révén hogy én a legtöbbször azt tapasztalom hogy sokan élvezik ha minnél bántóbban utasíthat vissza egy "pancsert" a kisasszony, rosszabbnál rosszabb jelzőkkel és gesztusokkal. Meg sok fiú azt mondja, hogy: "Azért nem próbálkozom lánynál, mert már túl sok embertelen visszautasítást kaptam." :P Miért, régen hogyan csinálták ezt a lányok?
2010. júl. 24. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én időmben még a szülők döntöttek a házasságról!
2010. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán nem is válogattak, örültek, ha kellettek valakinek.
2010. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, régen nem voltak ennyire illetlen parasztok a lányok, ma sajnos a többségük sportot űz abból, hogy megalázza azt a pasit aki ismerkedni akar vele de a lánynak nem tetszik.El lehetne küldeni emberien is.
2010. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknek az is embertelen, hogy sajnálom, de nem vagy az esetem.
2010. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg attól is függ hogy a fiú hogyan közelít. Ha "szia cica, van gazdád" legalja szöveggel jön akkor szerintem ne csodálkozzon ha a lány bunkó. Engem idáig csak normálisan utasítottak vissza, érezni lehetett hogy nem akartak megbántani, igaz mindig amennyire tudtam normálisan közeledtem, udvarias voltam. De lehet hogy csak mázlim volt eddig :)
2010. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, hogyha "hello cica van gazdád?" típusú szöveggel jön oda, akkor ezt is kapja cserébe ne lepődjön meg, ne sértődjön meg! Ha rendesen, kedvesen szólít le, akkor szépen udvariasan megmondom neki(ha nem jön be), hogy sajnálom nem vagy az esetem. Akik ezen kiakadnak azokkal nem tudok mit kezdeni.
2010. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"hello cica van gazdád?" Nyilván egyértelmű, ha valaki így kezdi az ismerkedést akkor vele is hasonlóan viselkednek:D

Én azt nem szeretem ha a lány ilyen stílusban koptat le mikor én rendes vagyok.

2010. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én időmben meg elsőre értették a nem szót a férfiak! :D Ez kb. ilyen. :D
2010. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én részemről probálom "kulturáltan" vissza utasítani de,ha már 20x elmondtad szépen h. nem akor már tényleg be durvulsz és már csak azt várod h. hagyon végre békén :D
2010. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, az ember nem szorul bunkóságra, ha a másik ért a szép szóból.
2010. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!