Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyácska lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyácska lányok! Nektek visszaírnak a jó pasik?

Figyelt kérdés
Feküdtetek már le igazi jó pasival annak ellenére, hogy nem vagyok vonzóak?
2020. márc. 3. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Biztos nem feküdnék le egy csúnya nővel. A külső számít.
2020. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem csak vonzó pasikkal feküdtem le, akik nekem tetszenek. Nem egyforma mindenki ízlése. Sőt, a párom szerint én is jó nő vagyok, mert ami neki fontos (szemek, haj, popsi), az szép rajtam.

Nem mindenkinek kell tetszeni, csak a párodnak.

2020. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Visszaírás nem jön szóba, mert "tudom, hol a helyem"; sosem írnék egy jó pasinak.

Lefeküdni sem sikerült még ilyennel, hiszen mindegyiknek mind a 10 ujjára bőven jut jó nő, nincs miért rám fanyalodniuk. 🤷

2020. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
#3 haha, mi még az átlagos lányokra se írunk rá mert biztos mind a tíz ujjukra jut pasi.😄
2020. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

#4-es akkor elég buták vagytok.

Én is átlagos vagyok, és bár mindig nekem vonzó pasijaim voltak, ezek a férfiak hétköznapi szemszögből nézve nem voltak jó pasik. Az egyik nagyon alacsony, kusza fogú, de nagyon kedves, vicces, a másik egy ötvenes, ex sportoló, igazi úszómester alkat (értsd: nagy darab) stb. De mind férfias volt, jó stílussal. Nem ácsingózom "jó pasikra" mert azok nem az én ligám, de utasítottam már el nálam jobb kategóriájú pasit, mert bunkó volt és üres fejű. Nem tudom, mi a fenét akart tőlem.

2020. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

"Visszaírás nem jön szóba, mert "tudom, hol a helyem"; sosem írnék egy jó pasinak."


Dettó. Komolyan mondom, imádok "jópasikkal" beszélgetni, mert tudom, hogy nincs tétje. Nem vagyok számára potenciális jelölt.


Csúnya pasikkal más a helyzet, ők kicsit utálnak, mert tudják valahol mélyen, hogy én vagyok az ő "szintjükön", nem a topmodellek.

2020. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Sőt, engem el is vett egy. 😁😋
2020. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Csúnyákat max cselédnek veszik el és a jó nőket kurjak mellette.A cselének meg kuss a neve.
2020. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!