Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig átadtam a csajokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig átadtam a csajokat a barátaimnak, hogy lehettem ekkora bugyuta? Ti is szoktatok lemondani valaki kedvéért egy lányról csak mert jóban vagytok? 27F

Figyelt kérdés
Persze a végén mindig megbánom, de addigra késő ,soha többet nem teszek ilyet többé.
2020. márc. 4. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
En mint csaj csak azt nem ertem, ritka lenne, hogy mindenki automatikusan tetsszen. Ket barat kozul mindketto nagyon ritka volna. Szoval en tudnam, hogy ki tetszik, fuggetlenul a ferfiak egymas kozti viszonyatol.
2020. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az esetemben én tetszettem neki , de a másikkal jött össze
2020. márc. 4. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy átadtad? Na libuskám mátol Bencének gágogj????
2020. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam inkább lemondtam róla
2020. márc. 4. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:

De miért? Tipikus helyzet amikor a barát nem barát mert ha barát lenne nem jönne össze a lánnyal ha ő is tetszik neked és te is tetszel neki. Vagy csak a lánynak tetszettél. Neked nem tetszett?


Ez így necc még barátságba is. Én ilyen helyzetbe nőként inkább elmennék világgá mert két barát akar és szomorú lennék ha egy barátság a jelenlétem miatt szakadna meg. De ahol ez előfordul az nem is volt igazán barátság.


Te ahogy írod nemes típus vagy de ne mondj le az Igaziról más ember kedvéért legközelebb mikor megtalálod.

2020. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tisztára mint valami futár. Átadta. 😂 A nő nem csomag.
2020. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ha van kémia oda-vissza hiába mondanál le róla a csaj úgysem a masikat választaná pláne ha nem is jön be neki.
2020. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!