Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm összejött az exbarátommal. Megmondanátok neki, hogy nem akartok már így jóban lenni?

Figyelt kérdés
Szóval a történet nagyvonalakban az, hogy ameddig én külföldön voltam az egyik barátnőm a hátam mögött elkezdett kavarni az exemmel. Véletlenül tudtam meg, és nem tőle. Ezek után mivel megtudta, hogy véletlenül megtudtam a dolgot elmondta nekem, és azt mondta azért nem beszélt róla, mert még abszolút nincs köztük semmi úgy adta be, mintha ő még abszolút nem tudná mit akar. Én elhittem amit mondott és nem haragudtam rá, de aztán megtudtam hogy jóval nagyobb kavarás volt ez mint ahogy ő megpróbálta beadni. Azt mondtam furcsa lesz nekem a helyzet de nem állok az útjukba, a beszélgetésünk után pár nappal már össze is jöttek. Azóta meg próbáld keresni, sőt az exem is megpróbál velem jópofáskodni, mert érzi ő is, hogy ez kínos. Arra gondoltam megkérem, hogy ezek után tartsuk a távolságot.
2019. dec. 9. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Jól teszed! A barátnő pasija mindig tabu. Ha a múlt, akkor is. Nem barát, egyáltalán
2019. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha az exed (és nem a barátnő miatt ex), akkor nem mindegy? Nem lettél megcsalva, az ex magánéletéhez semmi közöd. Szerintem nem jogos a sértődés.
2019. dec. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos kérés a részedről. Nekem a barátnőm érzései fontosabbak lennének. Ha nem is kezelném tabunak, biztosan nyíltan beszélnék róla, mielőtt nagyon belemegyek, hogy zavarna-e téged. És ha igen, akkor nem teszem.


Annyi ember van a világon... Nehogy már pont ő kelljen. Ezt szoktam magamnak mondani mindig, akár barátnő pasijáról, akár foglalt pasikról, stb van szó. Nem én vagyok a legjobb ember, de nekem is vannak érzéseim, ezesetben a nőtársaim iránt erősebbek. :)

2019. dec. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Mi közöd hozzá? Ha már ex volt amikor osszejottek akkor mi a probléma? Vagy neked még kellene az ex? Mert ha nem akkor mi a bajod a boldogságukkal? Neked nem kell de másé se legyen... piszok ex nem, hogy bánatosan utánad sóvárogna még ha nem is kell hanem még pofátlanul boldog mással? Micsoda emberek vannak...


Hisztis vagy, nem kicsit... Ő tett lapátra a hisztik miatt?

2019. dec. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feltétlenül ítélném el a kérdezőt, nem ismerjük a szakítás körülményeit, nem tudjuk, mikor történt, meg hogy milyen érzések maradtak benne az exével kapcsolatban. Mindenesetre ha valakivel nem óhajt jóban lenni, akkor nincs olyan, hogy márpedig kötelező neki, akkor szakít meg egy emberi kapcsolatot, amikor akar.
2019. dec. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Qrvára mindegy, hogy mi jogos és mi nem. Ha nem érzed magad jól úgy, hogy tartod velük a kapcsolatot, akkor ne tartsd velük a kapcsolatot. Csak azért nyeld a könnyeidet vagy hessegesd el a gkndolataidat, hogy az itteni nyomorékok szemében ne legyél "hisztis" meg "gyerekes"? Az érzelmek nem így működnek. Tiszteld magad, aki rossz érzést kelt benned, azt zárd ki az életedből.
2019. dec. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon csúnya volt a szakításunk minden szempontból, rosszabbat kb. el se tudok képzelni, ezt a barátnőm is tudja, ismeri a sztorit.
2019. dec. 10. 01:06
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Szomorú főleg, hogy nem állt őszintén eléd még az elején, hogy elmondja az érzéseit(mert arról senki sem tehet), hanem körtönfalazott és hazudott, ahelyett, hogy megbeszélte volna veled. Ígyis-úgyis kínos a helyzet, de itt bebizonyította a “barátnőd”, hogy gerinctelen. Jogod van azzal jóba lenni akivel szeretnél és ha velük nem éreznéd jól magad, akkor jogodban áll kerülni a társaságukat!

Nálunk csajok közt is tabu a másik exe, de még az is, aki csak tetszik. Annyi férfi van, miért pont az kéne, aki a barátnőmé volt? A pasik amúgyis jönnek-mennek, míg egy barátság egy egész életre szólhat :D

2019. dec. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rockarc ***** válasza:
76%

En a helyedben ugy kezelnem, hogy volt barat es volt baratno. Nyilvan nem rangatom be az exet ugyanabba a tarsasagba. Ne felj elengedni a bartnod, nem az mar, akivel annyi idon keresztul megertettetek egymast. Nem cserben hagyott, hanem hatbaszurt. Az elso egy passziv dolog, ez pedig egy igen aktiv. Nemcsak parkapcsolatban inoghat meg a bizalom, hanem a baratsagban is. Ennel rosszabbat szinte nem is tehett volna. Szerintem mar ne varj tobbet ebben az eletben, ellensegnek is sok az ilyen, nemhogy baratnak.


43F

2019. dec. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Azert ez gaz!

Nekem a bartnoim osszejohetnek az exemmel. Ok, ha nagyon csunya a szakitas, akkor mondjuk ne ket nappal utanam jegyezzek el egymast, mert akkor felveti a lehetoseget a megcsalasnak is, de a baratsag nekem tobbet er. Sokan egy tarsasagban vannak es a pasik hule vagy termeszetes? modon, mintha egy baromfudvarban lennenek a csajokon szeretnek sorba menni. Ha idosebbekrol van szo még ertheto is, hiszen munka es mar meglevo barati tarsasag mellett hova jarjanak a fennmarado nem letezo idoben vadidegenekkel ismerkedni? A barati tarsasag attol barati, mert hasonlo az erdeklodesi kor (is).

Jelen esetben is ti is nem.veletlen vagytok baratnok talan a pasik teren s egyfirma az izlesetek es az exednek is ha te bejottel es a baratnld hozzad hasonlo (nem kulsore, hanem.belso ertekrendre stb.), akkor o is bejohet neki. Ha te elhuztal fel evre kufoldre, akkor baratnod jol ittmaradhatottegyedul es exednek meg nyilvan volt lehetosege szemelyesen ranyomulni.

Egesz korrekt, hogy magatol elmondott dolgokat meg magyarazkodott. Van aki ennel csunyabbat csinal.


Es nezzel magadba, hogy valoban az ex hidegen hagy mar? Mert akkor szokott iylen sertodes lenni, ha meg nincs lezarva reszedrol a kapcsolat.


Sajat esetem: baratnom x szakitas utan bizonygatta vegleg vege az exevel. En elhittem neki. Kesobb mivelhogy az exe eredetileg is az en haverom volt es en hoztam ossze oket, a kapcsolatunk bensosegesebb lett. Sajnos egy buliban a kelletenel jobban felontve a garatra, hagytam hogy a haverom kikezdjen velem. Mndketten allitottak elotte, hogy koztuk mar semmi nincs es nem s lesz. Erre amikor ez megtortent utana en lettem a szmet k...a, aki hogy kepes az exre ranyomulni. Mert az nem baratno aki az exszel osszejon. A tortenet csattanoja (mar se nem haver, se nem baratno egyik sem) az exbaratnom expasija elvette az exbaratno noveret😂😂😂 ot bezzeg csak a hata mogott szidta. Szoval csaladban maraft az ex.


Ettol fuggetlenul ha nem tetszik, amit a baratnd csinalt ne legyel vele joban.

2019. dec. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!