Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy zárjam le, ezt az egészet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zárjam le, ezt az egészet vele?

Figyelt kérdés

Üdv.


Pár hónapja belementem egy titkos barátság extrákkal kapcsolatba egy kollégámmal, amit le szeretnék zárni, így utólag belegondolva bele se kellett volna mennem.


A helyzet az, hogy ő kapcsolatban él. Megbeszéltük, hogy ez a mi titkunk marad, hogy havi 2-3 alkalommal lefekszünk egymással, elmondása alapján köztük megromlott a szex.. Tudom undorító vagyok, de erős testi vonzalom volt köztünk, és egy ideje egyedül voltam már, így bele mentem én buta.. Jó a szex köztünk,de terhes már a dolog,jobb lezárni.


Van két kollégám, akivel baráti a viszonyom és ismeri őt, és elég negatív véleménnyel vannak róla, mindennap lehordják előttem mindennek, boncolgatják, hogy a párja miért van még vele. Én fapofával helyeselek, közben felfordul a gyomrom magamtól.


Kb. 1,5 hete voltunk együtt utoljára, utána eldöntöttem, hogy elég volt, egyre nehezebb tartani a titkot, nem akarom, hogy a srác lebukjon és miattam szétmenjenek, hogy a kollégáim elforduljanak tőlem, így elkezdtem hanyagolni. Pár napig nem is beszéltünk, tegnap este rámírt, hogy mi történt, miért hanyagolom őt? Szeretne velem találkozni, megbeszélni a dolgot, még nem válaszoltam neki semmit, ő nem is tudja, hogy naponta róla beszélnek amit nekem hallgatni kell.


Ebben a pár napban míg nem beszéltünk volt egy kis hiányérzetem, nem is ő hiányzott, inkább az, hogy volt akivel tudtam beszélgetni, meg néha "azt" is, azaz a törődés, még ha tudom, hogy neki nem is jelentettem semmit. Bár volt pár kétértelmű dolog az elmúlt időszakban, amivel összezavart, szóval vagy össze van zavarodva az érzelmeit illetően, vagy szimplán hazudik nekem ezekben.


2020. márc. 4. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd le neki őszintén, hogy le akarod zárni és hogy miért akarod lezárni. Onnantól kezdve pedig teljes elhatárolódás tőle..
2020. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélsz meg vele hogy te ezt így nem szeretnéd folytatni.

Persze hogy teszi a szépet azért hogy megkaphasson még egyszer kétszer.

Ha annyira fontos lennél neki akkor otthagyná a barátnőjét.

Megkérdezhetem miért nem keresel inkább egy rendes barátot magad mellé?

2020. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2.-nak: Köszi a választ. Tudom,hogy nem fogja otthagyni,nem is akarom,hogy otthagyja értem, nem szeretnék tőle semmi komolyabbat. Tavaly nyáron szakítottam a párommal akit nagyon szerettem, és egyik napról a másikra kidobott,előző este még szeretlekkel váltunk el,majd másnap felhívott,hogy vége,mai napig nem tudom miért,hiába kérdeztem nem mondta el,így eléggé padlóra kerültem,azóta sem jöttem teljesen rendbe lelkileg,nem érzem készen magam egy kapcsolatra,pedig szeretnék.
2020. márc. 4. 20:45
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ő meg majd el mondja mindenkinek milyen ribi vagy ha ott hagyod
2020. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Őszintén az én fejemben is megfordult,hogy el fogja mondani főleg a két kollégának,mert azt tudja,hogy őt nem szeretik,de velem jó a viszony, bár ha van egy kis esze csendbe marad,mert akkor a barátnője is meg fogja tudni a dolgot,jobban fél ő attól,hogy lebukik.
2020. márc. 4. 20:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nem ribizlek le (úgyis tudod hogy ez az egész nem helyes) de szerintem egyszerűbben kellene gondolkodnod. Ide inkább az eszedet kellne bevetned, mert úgy tűnik mostanra jött meg.

Az hogy a szex hianyzik, természetes minden normális szexusú ember rendelkezik ezzel a vággyal. De ezt is kvázi fel kell tétként áldozni ha a lelkedet, és a szívedet akarod rendbehozni. Szexre könnyebben találsz partnert, ezt ne feledd, és szingli is lehet. Neked meg egy kis egyedüllét kellene hogy feltaláld magadat.

Szóval csak nyitottan, józan ésszel és határozottan. És ha lehet: gyorsan, minél gyorsabban cselekedj, mielőtt bekapcsolna a hiányérzeted. Itt azért már a karriered is veszélyben van hiszen a munkahelyeden elég mérgező a légkör ami a kollégákat illeti. Ha a melód fontos ezt is bele kell tenned a merleg serpenyőjébe. Munka+lelki egészség vs szex

2020. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia utolsó,köszönöm,hogy nem teszed,és felnyitottad a szememet,azaz megerősítettél az elhatározásomban, a munka és a lelkiegészség fontosabb.
2020. márc. 4. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

A szó nélkül eltűnés nem szép, még akkor sem, ha titkos szeretői viszonyról van szó.

Beszélj vele, mondd el neki azt, amit itt leírtál. Nem szeretnéd tovább folytatni.

2020. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szó nélkül terveztem lelépni, csak össze akartam szedni a mondanivalómat, de holnap beszélni fogok vele, hogy nem szeretném ezt folytatni vele.
2020. márc. 4. 23:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami nyilvános helyen találkozzatok és mondd el neki (lebukás esélye nem tudom mekkora ilyen esetben, eddig nem tudom hol találkoztatok nyilvánosan)
2020. márc. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!