Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Se előre, se hátra, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se előre, se hátra, nem tudom mit tegyek, adjak neki még egy esélyt, vagy inkább zárjam le az egészet a fenébe?

Figyelt kérdés

Interneten megismertem egy lányt, eddig már 3-szor randiztunk, és míg az elején jól is indult a dolog, a 3. randira már csak stagnáltak a dolgok, semmi szenvedély nem volt, csak kisebb bújások voltak továbbra is mint az első randin, de megcsókolni már nem engedett, nem hogy még bármi szexuális jellegű dolog is lett volna. Valamint úgy érzem, hogy túl sok a különbség közöttünk, és nem illünk össze, több dologban is lefárasztott teljesen a viselkedésével, szóval úgy érzem ebből nem tudna komoly kapcsolat kialakulni. Erre rátesz még egy lapáttal, hogy én pesti vagyok, ő pedig Pécsen lakik.

Az utolsó randi után ezt meg is írtam neki, hogy jelen formájában nem látom esélyét, hogy köztünk rendes párkapcsolat alakuljon ki, és nem érzem úgy hogy igazán kívánna engem. (Írni is elég ritkásan szokott csak mellesleg) Erre azt válaszolta, hogy a szeret meg kíván, de nem merte magát jobban elengedni, mert félt a csalódástól, mivel egyszer már használták ki (ezt mesélte korábban is), meg hogy nehezen nyílik meg, exével is majdnem egy év után feküdt csak le. (Igaz akkor még fiatalabbak voltak.) És hogyha összejönnénk, akkor jobban megnyílna és nem lenne ennyire passzív mint amilyen volt.

Szóval nem tudom merre tovább, ha az eszemre hallgatok, akkor le kellene zárni ezt a dolgot, ha viszont a szívemre, akkor nem tudom elengedni, mert vonzónak találom (elég jól néz ki a lány amúgy), valamint a tudat, hogy ő is szeret, és csak így eldobni a dolgot. Csak ugye nem lehet tudni, hogy később beérhet-e ez a dolog, vagy pedig már hamvában holt az egész, hogy ebből bármi is legyen. Csak ez így most a legrosszabb helyzet, hogy írogatunk, de nem tudom merre tovább, sokkal jobb lenne, ha vagy már előrehaladott állapotban lenne a dolog, vagy pedig nem beszélnénk már és túllépnék az egészen.

Szerintetek adjak esélyt még egy randira, így hogy már szembesítettem, hogy mi nem tetszett eddig és mit hiányoltam, vagy pedig zárjam le a dolgot, és lépjek tovább?

(23/F és 21/L )



2019. aug. 24. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem leírta, hogy időre van még szüksége, mert fél.
2019. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalatból azt mondom, lehet még valami a dologból. Nekünk konkrétat házasság lett.


Mondjuk nálunk megvolt a kölcsönös vonzalom, jól el is beszélgettünk mindenről, de voltak fura dolgai, egyáltalán nem gentlemanként viselkedett, és sokáig úgy gondoltam - tévesen - hogy csak szexre kellek neki. Köztünk 150 km távolság volt, és idősebben voltunk nálatok, 26 és 34 évesek.


Egy hét flört és 3 félúton szervezett randi után felhivtam, hogy jobb lenne, ha befejeznénk, és nem találkoznánk többet. Kedveltem, és épp ezért nem akartam neki húzni az idejét, még nagyobb fájdalmat okozva, mert meg voltam győződve róla, hogy nem illünk össze. Elmondtam neki őszintén, amit gondolok róla, ami nem tetszik benne, ami miatt nem akarok már találkozni.


Na itt jött a fordulat a kapcsolatunkban. Egy 3 órás telefonbeszélgetés lett belőle, nyugodt baráti hangon átbeszéltük a dolgokat, kiderült, egy csomó mindent félreértettünk a mésik viselkedésében, és a végén úgy éreztem, hoyg igenis találkozni akarok még vele, nem akarom elvesziteni.


Ez az érzés pedig máig tart. Egy hónapja már a felesége is vagyok.


Lehet, hogy csak idő kell a kapcsolatotok kibontakozásához, ha tetszik neked, ne siettesd, hagyd megnyilni, és ne mindenáron kapcsolatot meg szexet akarj, hanem csak élvezd a társaságát, aztán majd az élet alakitja. Sok sikert!

2019. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
100%
3 randevú alapján mi az istent tudsz a másikról? Ezt az első szex és csók dolgot sem kell marhára elsietni szerintem, a konkrét esetre pedig azt tudom mondani, hogy aludj még rá egyet.
2019. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 randi az kevés .nem minden lány terpeszt már az elsőn. Ha nem jönnél be neki nem írná ezeket,szóval szerintem inkább örülj hogy találtál egy normális lányt aki nem nyílik meg akárkinek és akiért kicsit "küzdeni " kell
2019. aug. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Elmondom neked női szempontból mi van. Ez a csaj nem tudja mit akar...nehezten nyílik meg....hát ez gáz, mert 150 km van köztetek, nem tudod a kis lelkét mindig ápolni. Na meg szerinted mennyire halvèrű az ilyen, hogy csikicsukit játszik, mikor egyébként se vagytok közel?? ( jó, nem kell 3. alkalommal szexelni,de már ott be kellett volna jelezni a vészjelzőnek hogy egy év után szexelt az exével).

Ez ilyen tedd ide- tedd oda csaj. Ha felcsíped,az is jó, de ha nem, majd talál masik hüly.ét.

2019. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!