Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy csak játszik velem, és nem érdemel meg, de hogy zárjam le ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15 éves lány vagyok. Van egy srác, akivel kb. fél éve ismerkedtem meg, egy ideig jókat beszélgettünk, aztán vhogy eltávolodtunk egymástól. Pár hete msn-en rámírt, és jobb volt vele beszélni mint régebben. A suliban is párszor dumáltunk, de aztán febr. 15-én összevesztünk... Vmivel megsértett, egy egós hozzászólással, amit ugyan csak viccnek szánt, de nekem akkor is rosszul esett. Aztán ahelyett hogy bocsánatot kért volna, még elkezdett okoskodni. Pár nap múlva kibékültünk.

De 1-2 hete borzalmasan érzem magamat miatta. Folyton célozgat, hogy bejövök neki, aztán meg... elkezd "szivatni". Már nagyon szarul vagyok az egész miatt, rengetegszer sírtam miatta, még a karomat is vagdosni kezdtem. Nem akartam magamat megölni, csak egyszerűen egy hang azt súgta, hogy tegyem meg, és megtettem... Megkönnyebbültem tőle. Többé nem fogok ilyet tenni. Amikor ma hajnalban felébredtem, nevetségesnek találtam a gondolatát is, hogy képes voltam pengét ragadni. Katarzis élmény volt. De ez nem törölte ki őt a fejemből.

Tudom, hogy ez a srác nem érdemel meg engem, csak játszik velem. De nehéz elfelejteni. Legszivesebben elmondanám neki, mit érzek mostanában. Nem tudom, miért akarom hogy vele legyek, mert belül tényleg tudom, hogy jobbat érdemlek. Nem érdemli meg se a könnyeimet, se a szavaimat, azt meg főképp nem, hogy miatta hülyeséget tegyek! Mégis...

Tegnap volt a szülinapom. A suliban is látott, nem egyszer, msn-en is fent volt délután, de még ott se köszöntött fel. Pedig tudott a szülinapomról..

Reggel a buszon is sírtam miatta, és arról is tud, hogy amikor veszekedtünk, azután is sírtam....


Nem az a kérdésem, hogy hogyan szerezzem meg őt, hanem az: hogy felejtsem el? Nem tudtok vmi jó tippet?


Úgy érzem, kezdek depressziós lenni, február 15-e óta egyszer sem volt jókedvem. Még tegnap sem. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor nevettem el magamat. Konkrétan 4-szer.. Hogy lábaljak ki ebből a szar helyzetből?



Köszönöm. 15L


2010. márc. 4. 16:49
 1/7 anonim válasza:

Nekem is volt egy ilyen pasi az életembe.Ugyan így egy suliba jártunk minden ha a haverjai ott voltak máshogy viselkedett velem mint kettesben...

Szerintem próbálj sokat lenni a barátnőiddel barátaiddal ha úgy van mond el nekik a bajod de semmi képen ne zárkózz el mindig menny a barátaiddal és próbálj ne rá koncentrálni nevess és gondolj arra milyen jó lesz majd ha találsz jobbat.Nekem a barátok segíttetek ha ők nincsenek nem is tudom hol lennék.Sok sikert!!!

2010. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
49%
mond el neki mit csináltál! rád se fog írni, érdekelni se fogod:D mindekinek jól lesz:D
2010. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: köszönöm. Próbálok, de még nem igazán megy. Velük sem tudom jól érezni magamat, tudják mi volt, de nem igazán értenek meg. Csak annyit mondanak, hogy szarjam már le, meg hogy olyan vagyok mint egy zombi...


Második: "A válasz írója 6%-ban hasznos válaszokat ad." Azt hiszem ennél nem kell többet írnom.

2010. márc. 4. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem te egy ilyen dárkos gótos miafene vagy xD szerintes is mondd le neki mit tettél.
2010. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy az lennék.

De amúgy is mire mennék azzal, hogy elmondom neki? Le se szarja.

2010. márc. 5. 15:12
 6/7 anonim válasza:

elsővagyok:Ha a barátaid sem értenek meg az télleg nagy baj de akor olyan embereket próbálj keresni aki megtud nevettetni eltereli a gondolataidat én most ma pont nagyon kibuktam egy srác miatt egész délelőt tiszta depis voltam aztán elmentem a barátaimmal sétálni meg össze vissze és egy darabig el is felejtettem h van valami bajom az igaz h most ujra kijött rajtam de alakul a dolog még + egy két ilyen nap és jobb lesz.Ha a barátokkal nem is nagyon tudod megbeszélni ne mond nekik csak légy velük beszélges stb. és közben pedig keress egy olyan embert akinek mindent őszintén elmondhatsz....

Ismét csak sok sikert kívánok:)

2010. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi megint!:)

Most úgy érzem, elindultam a jó úton, és kezdek rendbejönni.

Próbálok úgy tenni, mintha soha nem is ismertem volna. Nem bosszúból, hanem magamaért, mert érzem, hogy ez a legjobb amit tehetek. Visszatérek a"régi" életemhez!:)

2010. márc. 6. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!