Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít manapság férfiasnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít manapság férfiasnak?

Figyelt kérdés

A fiatalabb korosztályba tartozó pasik egyre inkább a feminin irányba mutálódnak el.(hisztik, lányos törékeny külső, lenyalt haj stb) Ez szerintem nem helyes. Mi van a régi férfi erényekkel úgymint, erő, biztonság, férfias kiállás, határozottság, céltudatosság?

Kinek miben tudatosul a férfi szó jelentése?

Mi számít manapság férfiasnak?


2008. nov. 21. 01:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az EMO és a metroszexualitás stílusirányzatok, tehát csak divatból viselkedik ígypár fiú. De azért nem ez az általánosan elterjedt és mérvadó irány.

Ez igazából csak a sokszínűség miatt jó.

Amelyik lánynak ez tetszik, az ilyen fiút választ.

A megjelenésből egyből látszik, ki mennyire konzervatív a nemi szerepeket illetően, szerintem nincs ok az aggodalomra.


25/f

2008. nov. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Ha a nők sem tartanák visszataszítónak, ha a férfi izmos, akkor nem volna ennyire "divat", ez a lányos külső, meg a nyurga sovány gebék sem lennének körül rajongva... De a mai világban, ez nem számít, mert mindent a pénz mozgat, és pénzel megtudsz tenni akármit. Az ilyen "férfiak" rég éhen haltak volna a rég elfeledett korokban. Szerintem a férfiasságot, még mindig a lovagiasság, az erő, a gyengék védelme testesíti meg(akárcsak a középkorban). Ma már sajnos nem divat, ezért számít unikumnak, ha valaki figyel az ilyesmire. 19/F

2008. nov. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövik, 20 év felett nem nagyon látsz emót.
2008. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én 20éves lány vagyok.rosszulvagyok ezektől a festettkörmű,szemű,lilacsikos hajú fiúcskáktól,mert pasinak nem mondhatóak.amikor látok az utcán kézenfogva/csókolózva menni egy ilyen párt,hát...erősen el kell gondolkoznom,hogy melyik a lány,és melyik a fiú!vicces.vagy iinkáb nagyon gáz.nekem a pasi a "régi fajta" normális pasi!
2008. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az izmokon múlik, persze ezeket a piszkafa pasikat én sem szeretem. Legyen kedves, udvarias, határozott, és ne legyen követője semmiféle hülye stílusirányzatnak!
2008. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azért eszecskéje is legyen..
2008. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb nőnek férfias férfi kell, hiszen így érezhetjük magunkat igazi nőnek.

Határozott nőnek tartom magam, mégis szeretem ha egy férfi irányit, persze csak akkor, ha TUD irányítani.

Sokáig azt gondoltam, hogy a férfiasság a külsőben mutatkozik meg, pedig nagyon nem. Egy férfi a tettei miatt férfi, bárhogyis néz ki.

Nagyon fontos még, hogy ízig-végig uriember legyen. Itt nem arra gondolok, hogy kezetcsókoljon mindig, de mondjuk ha bárhol is vagyok előre engedjen.

Írtad a céltudatosságot. A páromban talán ezt imádom a legjobban, hogy pontosan tudja mit akar, és hogy ehhez mit kell megtennie. Ez hatalmas biztonsági érzetet ad egy nőnek.

Még sorolhatnám, mit keresünk mi nők a férfiakban, de egyénenként változó, és a száma végtelen.

Petranova

2008. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
A férfi legyen férfias meg szőrös! :D A lenyalt festett hajú, meleg ruhákban szambázó, nyálas, hisztis, vézna mesztelencsigák szerintem nevetségesek...
2008. nov. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöm mondta: "egy férfi legyen annyira férfi, hogy ha kell a falhoz vágja a nőt" na persze ez erős túlzás, csak arra utalt, hogy ne a nő hordja a narágot egy kapcsolatban mert az a férfiakra nézve égő szerintem :D
2008. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"egy igazi férfi tudjon kaszálni(=erő), kacsázni(=ügyesség) és sakkozni(=szellemi kiválóság)" ;) :)
2009. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!