Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most hétvégén megnyernéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most hétvégén megnyernéd az ötös lottó rekord főnyereményét, akkor a szar kapcsolatodból is kilépnél rögtön új életformát kialakítva magadnak?

Figyelt kérdés
Nemsokára kiderül, melyikünk lesz a szerencsés. (csalási elméletek szerintem feleslegesek, mert abszolúte legális, nyereséges biznisz ez a szerencsejáték Zrt.-nek.)

2020. márc. 5. 22:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jó a házasságunk, nem mennék sehova. Felújítanánk a házat, félretennénk a gyerekeknek, vennénk új autót és jelentős összeggel támogatnám a szívemhez közel álló alapítványokat.
2020. márc. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Azért vagyok szar kapcsolatban, mert csak ők adtak nekem lakcímet, így tudtam csak Magyarországra jönni. A kérelem már be van adva az állampolgárságra, az kemény nyolc hónap lesz még nagyjából. Addig muszáj kihúznom valahogy. A lány egyébként eléggé nehéz természetű, már lányokkal sem beszélgethetek, be kell jelentenem mikor, hová megyek. 10/9 nem is enged... Már megfojt... De muszáj míg nem kapok állampolgárságot. Máskülönben munkát se kaptam volna nagyon. Viszont állampolgársággal úgy tudom, hogy elég egy tartózkodási hely is. Szlovák állampolgárként viszont nem.
2020. márc. 6. 08:28
 13/20 anonim ***** válasza:

#12


A svédek "batikbanyának" hívják az ilyet, szándékosan bevándorlókra vadászik az ilyen akit zsarolhat azzal, hogyha nem azt teszi amit mond neki, akkor mehet haza.

2020. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Itt szó sincs zsarolásról, csak egy megromlott kapcsolatról.
2020. márc. 6. 12:12
 15/20 anonim ***** válasza:
Tehát a csaj kb rabszolgaként tart téged ha élvezed ezt akkor szuper ha meg nem... akkor bízz benne h kibírsz még 8 hónapot és nem vág ki az utolsó pillanatban. Vagy éppen, vmi trükközéssel eléri, hogy még tovább a rabszolgája legyél. Én megpróbálnék folyton a kedvében járni a helyedben, mármint hogyha már amúgyis ilyen helyzetben vagy, fogadd el, mert különben sokkal rosszabb.
2020. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem élvezem, de muszáj kitartanom legalább addig. Viszont ha ki is vágna, gondolom a tartózkodási címemre is át kérhetem az értesítést.
2020. márc. 7. 08:36
 17/20 anonim ***** válasza:

mi annyira.jo.ebben.az orszagban hogy ide josz?

Fura nekem, innen.mindenki elmegy nemhogy idejojjon

2020. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mindenki alapítványokat támogatna, szétosztogatná a család között... Én nem adnék senkinek egy forintot sem. Még a családtagjaimnak se. Ha akarnának egy házat mondjuk, akkor azt megvenném nekik, de egy fillért nem adnék nekik.
2020. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Barnabas333 ***** válasza:
Mivel egy hiperaktív autista gyerekünk van nem robbantanám szét a családot. De tuti 4órában dolgoznék maximum, többi időben sport, wellness, nők...
2020. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
17-es! Én Magyarországon érzem otthon magam.
2020. márc. 9. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!