Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy ha ide kiteszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy ha ide kitesznek egy képet egy lányról, mindenki rögtön szidni kezdi?

Figyelt kérdés

Főleg ha kifejezetten szép, esetleg még Instagram modellről van szó.


Én sem vagyok különösebben szép lány, de sose mondanék másra olyat, hogy csúnya. Ha valóban nem kifejezetten előnyös a külseje, akkor azért nem, ha pedig szép, akkor azért nem.


Akik itt mindenkit szidnak, mit éreznek?


Miért jó bántani egy idegent, még akkor is, ha sose olvassa el, sose találja meg, tehát lényegében mindegy, mit mondunk. Mi értelme?


2019. márc. 18. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem aki itt lányokat szid, nem gondolja komolyan.
2019. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Én itt eddig minden fiatal lányt dicsértem fotó alapján.

50-es nőkről meg nem nagyon raktok ki képet, amelyik tele van furunkulussal, és 2 hete nem borotválkozott.

2019. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Instagrammos mondvacsinált celeb meg modell kislányokra azonnal ugrok. Mert sokan fel sem fogják, hogy ennek mennyire negatív üzenete van a fiatal lányok vagy önbizalomhiányos nők számára. Sok tini azért akar öngyilkos lenni, mert nem olyan az élete mint a képen szereplő hatalmas kamu.

Az instás modellek NEM úgy néznek ki. A testük közel sem tökéletes, sőt. A bőrük egyáltalán nem hibátlan, Facetune az egész. És a szép mindenkinek mást jelent. Attól, hogy van x ezer követője még simán gondolhatja bárki rondának. Ezek a mondatok olyan dolgok, amiket nem lehet elégszer hangsúlyozni ha ilyesmiről van szó. Bőven elég kárt okoznak ezek a kamu hírességek a nők önbecsülésében. Ha csak egy nő kicsit reálisabban látja az ilyeneket egy negatív válasz miatt akkor már sokkal jobb lett a világ.

2019. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki lehet "insta-modell". Én leszarom.
2019. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

3. válaszolóval értek egyet.


És a nagy része főleg az instának egy magamutogatás

2019. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Én szidni nem szoktam senkit, viszont borzasztóan irritál, és ezért meg is szoktam említeni, ha valakinek egyszerűen nem látszik az arca a festéktől, hanem konkrétan ráfest a saját arcára egy attól különböző, mai divatnak megfelelő egyenarcot. Ez szerintem egyrészt nem normális (mint cselekedet), mert az önmegtagadás egyik formája, és mint ilyen, óhatatlanul öngyűlölethez vezet, másrészt a végeredmény, legalábbis számomra ijesztő és teljesen élettelen.
2019. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Az instás lányok elég sorozatgyártottak. Még a képek jellege is ugyanolyan. Szerintem ez alapból azt hozza ki az emberből, hogy uncsi.
2019. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
#3: a nők mindegyike részt vesz ebben, aki sminkel vagy más módon elváltoztatja a külsejét.
2019. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

56%-os, látszik, hogy nem vagy képes fokozatokban gondolkodni. Teljesen más, ha valaki ahhoz "tesz hozzá", amilyen ő maga, vagy pedig egy teljesen MÁSIK arcot fest magának.


Manapság mintha csak ez a két véglet létezne:


[link]


Középút nincs.

2019. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Mert kamuznak. Azok is, akiknél nem egyértelmű.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. márc. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!