Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek imponáló egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek imponáló egy lánynak ha elmondom, hogy több idegen nyelven is beszélek?

Figyelt kérdés
Megismertem suliban egy lányt, ő angolul tanul és világjáró típus. Nyilván szeretnék bevágódni nála, szerintetek nagyképűség lenne a részemről ha legközelebb amikor beszélgetünk elmondanám neki, hogy 5 nyelven beszélek? Nem szeretem ezt mindenkinek elmondani és távol álljon tőlem a hencegés, de lehet, hogy most kivételesen jól jönne ha megtudná. Vagy rosszul gondolom?
2020. márc. 6. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha ilyen direktbe benyögöd az szerintem unszimpi. De amúgy tök szexi dolog. szóval.. ja, valahogy.. tudja meg :DD
2020. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
A lányok a Klingont nem számolják!
2020. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyílván nem direktbe nyögném be, de általában ha ilyen dolgokról beszélgetek valakivel akkor soha se szoktam elmondani, hogy hány nyelven beszélek.
2020. márc. 6. 23:25
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Talán próbáld meg enélkül :)) Csak ne ezért vonzódjon már hozzád, kizárólag. Menőbb lesz majd késöbb, amikor megtudja! :D
2020. márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Angolul és olaszul beszélek C1-es szinten (ha le akarjuk vetíteni nyelvvizsgákra, de ugye a nyelvtudás nem ennyiben merül ki), valamint B2-es szinten oroszul. Nagy szenvedélyem a nyelvtanulás és az utazás, így nyilván nem meglepő, hogy már a legelején odáig voltam a barátomért, amikor kiderült, hogy neki is nagy szenvedélye ez a kettő.


Azt viszont nem biztos, hogy neki ennyire fontos a nyelvtudás része. Az angol többek közt tekinthető egy szimpla eszköznek, sokan csak kényszerből tanulják.


Az pedig más dolog, hogy ezen az öt nyelven mennyire tudsz? Mert köszönni, rendelni és számolni tudok franciául, horvátul és japánul is, de ez nem nevezhető tudásnak.


Csakúgy bemondani ezt valóban nem a legízlésesebb dolog, de ha amúgy ez a beszélgetés témája, teljesen normális ha elmondod ezt is.


Ha imponálna is neki, önmagában ez kevés lenne bármihez is. Egy beszélgetés indítónak nem lenne rossz, ha tudjátok hova vinni a témát, de naivság lenne azt gondolni, hogy ez összességében sokat nyom a latban.

21/L

2020. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikus lennél (ha nem dicsekvő hangnemben mondod, mert én nyelvszakokra járok, szívesen beszélgetnék is veled idegennyelveken, és én is szeretek utazni.
2020. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem...
2020. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3 nyelv perfekt, 2 pedig olyan középfok. Nem arra gondoltam, hogy emiatt tetszek neki, de mivel ő nagyon jó angolos nem szeretném ha úgy lenne vele, hogy ő nagyon okos én meg csak magyarul tanulom a szakmát és emiatt esetleg átsiklana felettem.
2020. márc. 7. 00:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hány nyelven beszélsz, ha egy nyelven sem mersz oda menni hozzá, s bármiről elbeszélgetni vele!
2020. márc. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Én azt mondanám hogy de jó. És hogy jó neked! És aztán onnantól kezdve ha van szimpiség nálad a laszti hogy segítesz e neki nyelvet tanulni.
2020. márc. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!