Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen kínos telefonhívás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kínos telefonhívás után próbáljak még közeledni? 30N

Figyelt kérdés
Régóta tetszik egy munkatársam, de nemtudom, hogyan kerülhetnék hozzá közelebb. Én fuvarszervező vagyok, ő pedig sofőr, emiatt naponta többször is beszélünk telefonon, de szigorúan csak a munkáról. Tudom, hogy egyedülálló, és tegnap elhatároztam, hogy nyitok felé, és felhívtam. Nagyon ciki párbeszéd következett, megkérdeztem, hogy hogy van, mit csinál, ő pedig nem értette az egészet, és megkérdezte, hogy csak emiatt hívom? Mondtam, hogy igen, csak szerettem volna beszélgetni a munkán kívül. Erre azt válaszolta, hogy köszöni szépen, jól van, és majd hétfőn beszélünk a munkahelyen.

2020. márc. 8. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
NE TEDD!
2020. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Mi döntsük el??
2020. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy ő nem úgy nézett rád, ez most már legyen elég, ne égesd magad, csak neked lesz kellemetlen a munkában.
2020. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez elég egyértelmű elutasítás, bár tehette volna finomabban is.
2020. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Boldog Nőnapot! 😂😂😂
2020. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó vagyok. Amúgy nem biztos, hogy nincs esélye a nőnek. Mo férfiak néha bambak vagyunk. Eddig munka miatt hívtad, azt hihette baj van, vagy plusz munka. Nincs veszve itt minden. Most hagyd a témát kérdező, csak munka miatt hívd. Ha érdekled, meg fogja említeni a dolgot, vagy csak simán randira hív. Ha csinos vagy, én ki nem hagynalak, legalább egy kiadós qrás legyen már. 😃
2020. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Egy munkatárssal soha ne akarj kapcsolatot!

Mindenki lát és tud majd mindent a munkahelyen, borzasztó kellemetlen.

2020. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy te mit szerettél volna ezzel, ő is mondjon erről valamit, aztán, ha nem pozitív a dolog, akkor felejtős a téma, próbálkozz másnál.
2020. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egyértelmű,ha nem tök buta akkor vette a közeledést és

Így akart elutasítani.

Ne nyomulj inkább ...te adtál jelet de Nemvolt vevő rá.

2020. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez tenyleg egyertelmu elutasitas volt, ahogy mas is irta. Ertette, mit akartal, nem volt mas eszkoze visszakozni.

Ezek utan, ha nem ugy ertette volna, o lepne. De minden tovabbi csak egyre kinosabb.

Oszinten sajnalom.

2020. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!