Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt van az, hogy èn mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van az, hogy èn mindent megteszek èrte az ő èrdekeit nèzem mindig ő meg egyszerűen semmibe vesz?

Figyelt kérdés
Ennyire nem èri meg szeretni valakit ès jót akarni neki :(
2020. márc. 8. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Simán csak önző vagy, félsz, hogy nem lesz Veled senki. Hisz nem attól tartasz, hogy szegényt, ha elhagyod milyen magányos lesz.
2020. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na várjunk mi sosem voltunk együtt, de attól mèg szerethetem na.
2020. márc. 8. 16:47
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem voltatok együtt, akkor mégis miért tepersz utána? Van akkor neki saját élete, te csak akkor utánfutó vagy számára. Esetleg ezzel nem saját magadat szívatod?
2020. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer szerettem valakit őrülten. Amikor ajándékot adtam neki, úgy rakta el, hogy meg sem nézte. Soha nem vállalt fel. Ugyanez az ember most olyat kefélget, aki elég ostoba hozzá.

Tudod, néha hagyni kell elmenni dolgokat, embereket. A saját érdekedben.

2020. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!