Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor csinál ilyet egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csinál ilyet egy nő?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mikor csinál ilyet egy nő alap helyzetben, de ez számomra azért fura mert dupla annyi idős a hölgy mint én. Bőven felette van korban annak is hogy az anyám legyen. De letagadhatja a korát simán mert jól néz ki, és jól tartja magát.

Nos. Az arcomhoz ért többször és a mellkasom simogatta. Miért tesz ilyet egy idősebb nő? Akárhogy is de ez nekem valahogy fura. Megnyalná még a sót?


2020. márc. 9. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy kell elképzelni, odamegy hozzád a buszmegállóban és elkezd simogatni?
2020. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Anyáskodik rajtad, kis cuki fiúnak tart.
2020. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem mindegy hogy te 20 vagy, ő meg 40-45, vagy 30 vagy, és ő 60-65.

Ha az előbbi, akkor érthető hogy még aktív, bár akkor sem tudom mit eszik egy tacskón.

2020. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Anyaskodik feletted.
2020. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én 30 és ő kb 60-65.

Amikor együtt dolgozunk akkor csinálja

2020. márc. 9. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Meg bizony...
2020. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
A nők szervezetében a kor előrehaladtával megnő a tesztoszteron szint, ami a férfiakban alapból magas és felel a szexuális vágyért. Legközelebb mondd neki, hogy már annyit simogatott ott, hogy simogathatna máshol is.
2020. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy egy 65 éves neni kikezdene egy 30 evessel. Ez amolyan anyai megnyilvánulása lehet, és tuti rosszul lenne, ha megtudná, hogy te másképpen gondolod.

Egy jól karbantartott hatvanas nő, ha netán fiatalabb pasit akarna, akkor is 50 felett keresne.

2020. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!