Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyet sok férfi csinál? Fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet sok férfi csinál? Fent tartják az ismerkedős, flörtölős "fázist" ameddig gondolkoznak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ezt a hozzászólást olvastam ma

"jellemzőbb hogy fenntartják az ismerkedést amíg kitalálják mit akarnak"

Ennek lehet valóság alapja?


2017. okt. 9. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem: sokuk még azután is, hogy kitalálta, mit akar :D
2017. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én is ilyen vagyok. A semminél sokkal jobb egy "valami". De egy komoly kapcsolathoz sokszor nincs elég szándék. Jó dolog így játszadozni. Legalábbis a semmihez képest, mint írtam is.
2017. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Igazából ismerkedtem egy férfivel, de az ismerkedésnél és a flörtölésnél nem jutottunk tovább pedig igazán úgy tűnt, hogy tetszem neki. Ennek vége szakadt pár hónapra, úgy gondoltam még sem tetszek, de most újból közeledik hozzám, de randizni sem hív el. Ilyenkor is az van, mint amit a kérdésben írtam?

2017. okt. 9. 22:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdező én 2 éve vagyok így valakivel :D mire feladom, megunom a semmit megint kezdődik előről minden te se várj többet
2017. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Hát azért két évig nem hiszem, hogy fent tartaná ez az érdeklődésem, csak kíváncsivá tesz ilyenkor mi játszódik egy férfi fejében :D

Köszönöm mindenkinek megy a zöld kéz :)

2017. okt. 9. 23:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Az exem 13 even at csinalta :-D Mellettem...igaz mindig massal, melyik nő meddig tartott ki...Az egojanak kellett, hogy ő meg "piackepes".
2017. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki ezt csinálja egy idióta k....ög. már bocs.
2017. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Azért csinálja, mert van melletted más is.
2017. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
jah..gondolkoznak...meg jönnek a kifogások.. szélhámos tulajdonság tisztességes pasi tud dönteni..már csak azért mert benned is tiszteli a nőt..amúgy az ilyennel nettó időpocsékolás kezdeni fenntartja a jogot később hogy ha mást talál lepattintson. Te meg ott állsz és még jó képet is vágj hozzá..
2017. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amúgy tapasztalatom szerint nem sok...! pedig már 40+ vagyok..
2017. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!