Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok (rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok (rajtam kívül), akiknek tényleg nincs semmi igényük az ajándékozgatásra, beleértve az apró, hétköznapi meglepetéseket is?

Figyelt kérdés

Ettől én nem érzem magam jobban szeretve, mint nélküle, éppen ezért eszembe sem jut, hogy romantikus gesztus gyanánt hazaállítsak pl. csokival a boltból. Ha megkér valamire a másik, akkor természetesen a kedvére teszek, meg arra sem sajnálom a pénzt, hogy meghívjam, ha úgy adódik, de igazából ennyi. A szeretetemet másképpen mutatom ki, ott vagyok neki, lelkizek vele, áldozatokat hozok érte, abban vagyok a segítségére, amiben csak tudok, illetve meglehetősen bújós-ölelkezős-puszilkodós típus vagyok.

Az általános tapasztalatom az, hogy aki így áll hozzá az ajándékozáshoz, azt elhordják mindenféle önző, érzéketlen tirpáknak, és feltételezik, hogy akkor az illető nem is szeret örömet okozni a párjának, én meg sosem tudtam mit kezdeni ezzel a jelenséggel.


2020. márc. 9. 20:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem szokott adni a párom, meg az exem se, de az exem egyszer pl hozott gyümölcsöt délelőtt, mert vett magának a munkahelyre, és meglepetésként vett nekem is, és hazahozta, de nem is ez az igazi ajándék hanem hogy kánikulában felhozta a negyedikre, pedig nagyon melege volt. Ezt nagyon értékeltem :)

(Vagy lehet hogy csak féltékeny volt? Most jutott eszembe lehet leellenőrzött)

2020. júl. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!