Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet olyankor tenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet olyankor tenni, ha én szeretek odabújni alvás közben a páromhoz, de ő nem szeret úgy aludni?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit gyerekes, de én szeretek odabújni alvás előtt a páromhoz, a mellkasára feküdni, hallgatni a szíve dobogását, átkarolni.

Szeretek így aludni, de a párom így nem tud aludni. Próbáltuk már úgy is, hogy ő bújik hozzám, de úgy se volt jó.


2020. márc. 11. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Egy darabig bújj oda hozzá, aztán amikor aludnátok akkor szállj le róla és hagyd aludni.

Gyerekes, mert ez egy olyan dolog amiben el kell fogadni hogy a másik ezt nem bírja.

Én se tudnék úgy aludni hogy valaki folyton rajtam lóg.

2020. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg beszéljétek meg, hogy egyszer így aludtok, egyszer amúgy.


Vagy talán egy jobb megoldás lehet az, hogy fekudjetek le egy fél órával korábban, bujjatok össze és ha a párod alszik el hamarabb, nincs gond. Ha meg te, akkkr esetleg a párod miután elaludtal, masszon vissza a saját terfelere.

2020. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es valasz abszolut. Mig nem almos, addig tegyen kompromisszumot, de utana, mikor szeretne mar aludni, muszaj tiszteletben tartani, mert aki ilyen, tenyleg nem birja.
2020. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Adom az egyest. Énis ugy csináltam h előbb én bujtam, aztán ő, aztán ugy aludtunk h vmink összeért.
2020. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elálmosodás pillanatáig imádom, ha a nő a fejét a mellkasomra teszi, szorosan odabújik hozzám, egyik lábát átdobja az enyémen, de hagyjuk egymást békében aludni. Én szeretek elfordulni oldalra, kell a tér a jó, minőségi pihenéshez. Légy megértő vele!
2020. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
lehet neked jó, de hidd el a párna nem örül ennek, illetve így nem lehet aludni
2020. márc. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne bújj oda. Én se szeretem, ha túl közel vannak hozzám, vagy másznak rám. Biztos te se szereted, ha nem hagynak aludni.
2020. márc. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd pihenni. Úgy nem lehet normálisan aludni.
2020. márc. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és képtelen vagyok összebújva elaludni. Az első válaszoló tökéletes kompromisszumot írt, mi is így csináljuk, ha egyszerre megyünk aludni. Ha pedig nem, akkor összebújunk reggel, a 6 ébresztű között :D
2020. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nő létemre utálok elalvás előtt összebújni mert vagy nem tudok úgy elaludni,vagy ha elalszom hamarosan arra ébredek hogy elzsibbadtam, összeizzadtunk stb. Ezért az én kedvenc alvópózom amikor mindketten elfordulunk,de a hátunk összesimul.
2020. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!