Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezd el bunkózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd el bunkózni?

Figyelt kérdés
Egy ideje ismerjük egymást, normális volt eddig. Most elkezdett “beszólogatni” hogy nem vagyok szép meg buta vagyok és leszólt mindent velem kapcsolatban. Egyébként laza kapcsolat van köztünk. Okot nem adtam rá, hogy piszkáljon. Mit akar ezzel elérni?
2020. márc. 12. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Elég suttyó, és nímand dolog. Nem értem, miért kell kisfiúkkal kezdeni. Szerintem az lesz a legjobb, ha megmondod neki, hogy tanuljon meg viselkedni, mert az alapvető tiszteletet te is megérdemled, és szakítsd meg vele a kapcsolatot. Vagy te is kezd el piszkálni, hátha észre veszi magát miután te is a lelkébe gázoltál.
2020. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
aláz téged,önbizalmad lerombolja,ilyennel 1 szót se váltanék nemhogy beszélni.elkerülném messziről mint egy koronást...
2020. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Van neki más, és szeretne szakítani, csak gyáva kimondani, inkább azt varja, hogy megund a sértegetést és te mind ki.
2020. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Egy suttyó paraszt. Küld el a pitsába örökre.
2020. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Vagy beakar torni maganak, vagy tenyleg arra jatszik, h fogj egy taxit..,
2020. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha nagyon fiatal tinik vagytok, akkor meg novesben van az agya.
2020. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne állj vele szóba.
2020. márc. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Azt hiszi ettől majd jobban vonzódsz hozzá, ami valószínűleg be is jön majd neki.
2020. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán mert egy paraszt. Nem érdemli meg, hogy lefeküdj vele továbbra is.
2020. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!