Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem állandóan a telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem állandóan a telefonon játszik és beszélget. Miért nem inkább a családjával foglalkozik?

Figyelt kérdés
A férjem úgy egy éve kezdett el játszani a big farm online játékkal, ahol másokkal szövetkezve kell növényeket/állatokat gyártani. A szövetkezeti tagok chaten beszélik meg a dolgokat, amivel nekem az a gondom, hogy a férjem ezekkel az idegen emberekkel beszélget egész nap mindenről. Eleve ostobaságnak tartom ezt a játékot, nem értem hogy miért csinál úgy mintha élet halál kérdése lenne hogy éppen pl. kukoricát kell termeszteni. A munkahelyén is folyton ezt a játékot nyomkodja és itthon is, még éjjelente is. Van egy 4 éves fiúnk és nemsokára lesz mégegy és ahelyett, hogy velünk foglalkozna csak az a hülye játék és a szövetkezete jár a fejében. Májusra várjuk a 2.gyereket de még csak arra se hajlandó időt/fáradságot szánni hogy megbeszéljük mi legyen a pici neve. Én folyton azt tervezem hogy mi hogy lesz majd, miket kell még beszerezni stb. ő meg csak a "szövitagokkal" beszélget az élet nagy dolgairól. Teljesen egyedül érzem magam mindenben, soha sehova nem visz el minket, nincs már semmi közös érdeklődési pontunk, programunk sem. Fáj hogy azok az idegenek fontosabbak neki mint mi és félek hogy mi lesz ha megszületik a pici. Már arra is gyanakszom, hogy flörtölgetésre is használja ezt a játékot, mert persze mindig letagadja és a képembe hazudja hogy éjjel nem is nyomkodja. Sokszor mondtam már neki, hogy engem zavar ez az egész, de szerinte túlreagálom. Szerintetek is?
2020. márc. 13. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Egy éve csinálja, de te bevállaltál tőle egy gyereket. Tapsvihar. Zengő tapsvihar. Gondolom nem valami "nagyon elhúzódott terhesség" van itt, hanem rendesen 9 hónap, tehát már jócskán beleőrült ebbe a hülye játékba, mikor úgy döntöttél, hogy okos dolog a gyerekvállalás így. Ugye nem gondoltad azt, hogy "majd ez megváltoztatja"? Ennyire nem lehetsz naiv.


Flörtölgetésre? Egy ilyen oldalak közönsége általában 90% férfiből a maradék pedig cica-sereget tartó nőkből és kisnyugdíjasokból áll.



Itt valami más a gond, ami időben megelőzi a bekockulását. Ez már egy tünet, nem az alap-probléma. Gondolj vissza.

2020. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem reagálod túl... ő egy virtuális világban él 0-24, Te meg egyedül maradtál a gyerekkel és a születendő babával.
2020. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én évekig world of warcraftoztam függést okoznak ezek a játékok persze ehhez az kell hogy ne legyen mellette életed de meg ia lesz az ha tovább tolja 27f
2020. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1 éve mikor elkezdte még nem volt ilyen megszállott, ez valahogy fokozatosan alakult ki nála. A baba félig meddig nem tervezett volt, de egyébként pont a férjem volt az aki ragaszkodott hozzá hogy legyen mégegy. Ami a flörtölést illeti, igenis vannak a szövetkezetben fiatal nők, ráadásul már külön messenger csoportjuk is van, hogy ott is irogathassanak egymásnak. Onnan tudom, hogy belenéztem a beszélgetéseibe, tudom nem szép dolog de szerintem más is ezt tette volna ha folyton pittyeg a telefon.
2020. márc. 13. 11:26
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Na akkor elkezdem én is ha lehet ott csajozni big farm online jól írtad?
2020. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

"de szerintem más is ezt tette volna ha folyton pittyeg a telefon"


Ez elég rossz kifogás az erkölcsileg kifogásolható tetted védelmére.

2020. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

"pont a férjem volt az aki ragaszkodott hozzá hogy legyen mégegy."

A hasonló kérdések 99%-ánál egy-két hozzászólás után törvényszerűen megjelenik ez a mondat. Ezek a férfiak nem gyereket akarnak, hanem családos férfinak lenni. Ők a pozíciót akarják, hogy elmondhassák magukról, hogy "kétgyerekes apa vagyok". Ugyanúgy játék neki ez, mint a szövetkezetes. Nem nőtt fel, nem való neki a család. Függő, és unja a családosdit, mármint a valóságos részét. Azért hidd el, mikor a kollégáknak meg a szövetkezetes chatben kell dicsekedni, ő a mintaapa.

Nem tudom, hogy mit csinálj, valami drasztikusat kellene. Szüleidhez költözés pár napra? Telefon elrejtése? Nem tudom...

2020. márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

#7


Ez fordított nemekkel is elő tud ám fordulni, mikor az egyszeri nő akar "A Családanya" lenni és onnantól nincs olyan hatalom ami ebben megakadályozhatja, egyetlen kivétel talán a természet, ha meddőnek született vagy ilyesmi. De semmi más. És ha prosztó férje van, és ha segélyen él, és ha minden dolog ellene van AKKOR IS.


A férfiváltozat szintén ilyen, csak ők könnyebben megússzák a következményeket.

2020. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ott nem hisztiznek neki állandóan.
2020. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mégha hisztiznék.... na jó amikor 30 hetes terhesen épp vacsit főzök, mosogatok és a gyerek üvölt, hogy vmt akat stb. és a férjem csak telefonozik, akkor van hogy odaszólok már, hogy mozduljon meg. Egyébként szerintem nem dicsekedik vele, hogy családja van.
2020. márc. 13. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!