Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 év után se tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után se tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

2016-ban mentünk szét, tavasszal. Együtt éltünk, én elköltöztem, ő meg összejött valakivel azonnal. Körülbelül 1,5 évig voltam zombi. Ha nem sírtam, akkor hívogattam, vagy piáltam, voltak napok, amikor dolgozni sem tudtam józanon. Egy évvel a szakítás után néha-néha felbukkant. Beszélgettünk. Utoljára 2017 májusában láttam, éjjel eljött hozzám. Akkor azt hittem, ez az egész lezárult bennem. 3 hónapra rá lett egy párom, akivel azóta is együtt vagyok, nagyon szeretem. De időről-időre eszembe jut az exem. Miért? Értem, hogy nem törölhetem ki a múltamból, de nem akarom hogy eszembe jusson. Nagyon szerelmes voltam belé. Mit tegyek? Hogy lehet leállítani ezeket a feltörő emlékeket?


24\L



2020. márc. 14. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez már túlzás, önkínzás, és mintha nem is akarnál túllépni rajta.


Hogy telnek így a napjaid? Mit csinálsz, dolgozól v tanulsz?

2020. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy eszedbe jut normális dolog, én például beszélgetek vele néha, érdekel mivan vele... utána el is felejtem, majd pár hónap múlva ismét váltunk néhány levelet. Életed része volt, kitörölni nem tudod.
2020. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem beszélek vele. Amióta utoljára láttam, minden lehetséges felületen letiltottam, mert egyébként nem vagyok kíváncsi rá. Csak néha eszembe jut, és azok a napok rosszak.
2020. márc. 14. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is törnek fel emlékek, nyáron lesz három éve. Olyankor azt mondom magamnak, jobbat érdemlek.
2020. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!