Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan es mennyi ido utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan es mennyi ido utan tudtad elfelejteni azt akit nem tudtal kerulni az elethelyzeted miatt?

Figyelt kérdés

eddig barmikor rosszul sult el valami elmenekultem..lezartam mindenfele kapcsolatot az illetovel, nem talalkoztam vele..egyszer el is koltoztem egy varosbol, hogy elfelejtsek orokre valakit..

Ezuttal olyanba szerettem akit nem tudok egyszeruen kerulni..sot valamilyen szinten beszelnunk is kell neha..ugy erzem igy sosem leszek tul rajta.. (amugy leragott csont..nem lehet kzotunk semmi)


2016. nov. 8. 09:55
 1/3 nlp válasza:
Érdemes pontos tervet készíteni, hogy mit és hogy fogsz csinálni amikor körülötted van, de nem kommunikáltok, illetve még pontosabbat arra a helyzetre amikor kommunikálnotok kell. Van is erre egy NLP modell: Felkészülni jövőbeli helyzetre
2016. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is benéztem ilyet egyszer egyetemen, csúsztattam a tárgyaimat, kurzusokat, egyáltalán nem beszéltem vele, mindig ügyeltem, hogy úgy tegyek, mint ha nem venném észre.


Elég rossz volt, most végre már nem láttam egyáltalán, de amúgy egy jó másfél évbe telt, de ez az idő attól is függ szerintem, hogy mi történt pontosan köztetek.

2016. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben vagyok én is, mindig lezárom a kapcsolatokat, és nem is találkozom utána az illetővel, most viszont ez nem lehetséges.

Próbálom a lehetőségét is kerülni, hogy találkozzak vele. Ha mégis beszélnünk kell, igyekszem közönyös vagy undok lenni, és olyan dolgokat próbálok keresni benne, amik nem tetszenek.

Itt mondjuk az volt a helyzet, hogy nem volt egyértelmű, akar-e valamit, csak húzta az agyam sokáig, de nem történt semmi.

2016. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!