Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idö után fogom elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idö után fogom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy férfivel, akivel egy idö után megszakad a kapcsolat. Kedveljük egymást, nagyonis. De igy alakult. Még mindig várom, hogy mikor jelenik meg az sms vagy facebook üzenet a telefonomo, töle. Mikor hagyok fel ezzel, hogy mindig csalódok, amikor mégsem az ö nevét látom a képernyön megjelenni?
2018. szept. 13. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Amint feltűnik a színen egy újabb "szívrabló" pasi :D
2018. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ráírhatnál te is...

Várjunk csak, majd' elfelejtettem, te nő vagy, és nők ilyet nem csinálnak... :D

2018. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy ugy alakult nem tartjuk többé a kapcsolatot mindketten igy gondoltuk jobb lesz. Viszont hiányzik. Csak azt várom már, hogy mikor hagyok fel ezzel, mikor lesz már úgy, hogy hidegen hagy az egèsz.
2018. szept. 13. 18:43
 4/4 anonim válasza:

Az igazság az, hogy sosem profitálhatsz abból, sem materiálisan sem érzelmileg, hogy akaratlagosan megszakítasz egy egyébként pozitív kapcsolatot.


A megoldás a problémádra pontosan az ellentéte annak amit csinálsz: felvenni vele a kapcsolatot. (Proaktívan _neked_ kell cselekedni, és nem várni.)


De ha eltökélted magad amellett, hogy csak negatív embereket engedsz az életedbe, akiktől ráadásul megszabadulni sem tudsz, akkor biztos vagyok benne, hogy ez a vágyad előbb-utóbb teljesül, csak ne itt sírj majd, hogy miért is ilyen kegyetlen az élet.

2018. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!