Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az én számom adta meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az én számom adta meg?

Figyelt kérdés

Élettarsam, 12 éve vagyunk együtt. Most csináltatott új személyi igazolványt. Baleset esetén értesítendokent az én számom adta meg.

Nem valami fényes a kapcsolatunk, többször szakítottunk már.

Miért nem a szülei vagy a főnöke számát adta meg.

Sofőrkent dolgozik


2020. márc. 14. 15:11
 1/7 alletta ***** válasza:
100%
ezt talán kérdezd meg tőle. más nem tud hiteles választ adni erre a kérdésre.
2020. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
44%
hozzátartozó számát kell megadni,nem a főnöke számát.talán szégyellte a szüleiét megadni felnőtt emberként.
2020. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az élettársad és 12 éve vagytok együtt. Akármilyen is a kapcsolatotok.
2020. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Na és, nem kötelez semmire.
2020. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert mint élettársa, te vagy s legközelebbi hozzátartozó? Már miért adta volna meg a főnöke számát? Én nem us tudom a főnököm számát...
2020. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az furcsa, hogy te ezt furának tartod...

Minek is vagytok együtt?

2020. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom jól jön a pénze
2020. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!