Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jó szexpartnert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jó szexpartnert találni?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén kapcsolatot nem szeretnék. Viszont egy szexkapcsolatba amibe emberszámba vesszük egymást és jól is érezzük magunkat egymással szívesen belemennék. Nálam ez nem azt jelenti, hogy találkozunk csak szex hanem azért minőségi időt is eltöltünk egymással mindenféle érzelem nélkül. Viszont ugye már ott kezdődik a baj, hogy nem szeretnék x emberrel lefeküdni mire megtalálom az erre alkalmas személyt.


Ti akik szexkapcsolatban vagyok adhatnátok tanácsot, hogyan választottátok ki stb stb...


L/25


(privátokat nem kérek!!!)


2020. márc. 15. 15:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Fontos, hogy idősebb, saját lakással rendelkező, kötetlen időben dolgozó férfi legyen! Ilyeneket keress!
2020. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Olyan ember kéne, akit ismersz, haverkodtok, külsőre vállalható neked. Biztosan akad ilyen az ismerősi körödben. Egy férfi ritkán mond nemet ilyesmire.
2020. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#2 nincsenek férfi haverjaim

úgyanis ha volt olyan akivel jól elvoltam én kezdtem többet érezni meg olyan is volt, hogy alapból kijelentette benne lenne szexbe de nem akar haverkodni ilyenbe meg nem mentem bele

2020. márc. 15. 15:11
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

"úgyanis ha volt olyan akivel jól elvoltam én kezdtem többet érezni"


Oszt akkor hogy akarsz "minőségi időt eltölteni egymással mindenféle érzelem nélkül", ha pont te vagy, aki többet lát a dolgokba?

2020. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#4 ez azért nem mindenkinél törvényszerű, nem eset azért olyan könnyen szerelembe...
2020. márc. 15. 15:22
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Mikor megláttam a kérdés alatt, hogy nő vagy, akkor nyert értelmet az egész. Férfiak nem szoktak ilyet keresni. Van amelyik kamuzik ilyeneket, hogy mellette minőségi programokra is vevő, de ez nagyrészt hazugság. Tisztelet a kivételnek, de a többség önző és ingyen k**vát akar. Nem akarnak felelősséget vállalni semmiért, sem erőfeszítést tenni, csak ingyen üríteni. Tapasztalat Úgyhogy szerintem is úgy van esélyed ilyenre, hogyha barátkozol, haverkodsz. Mert ha elmondod a szándékod, rögtön elkezdődik a beetetés az egy alkalmas szex reményében.
2020. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"#4 ez azért nem mindenkinél törvényszerű, nem eset azért olyan könnyen szerelembe..."


Hiszem ha látom.

2020. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
kamugép...
2020. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha szexeltek, programoztok is, plusz előfordul hogy már haversag közben a másikba szeretsz akkor nem kéne ezt csinálnod mert garantált belezugsz.


Csak szexre határokkal Tinder.

2020. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

Hasonlót keresek én is, de nehéz találni. Meg általában házasok találnak meg, akiknek nincs idejük programokra. Aki szingli, az komoly kapcsolatot akar. Én az erzelemtol sem zarkozom el, csak ne akarjon osszebutorozni, mert nemrég váltam.

38N

2020. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!