Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen könnyű alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen könnyű alkalmi szexpartnert találni?

Figyelt kérdés
20 éves lettem és sorbanállnak a lányok... szinte szó szerint. Nem értem azokat a srácokat, egyszerűen nem értem akik 24 évesen szűzek meg ilyenek. Hol a fenében élnek? Mi van az emberekkel?
2013. jan. 19. 21:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Látod..
2013. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Én meg inkább azon vagyok meglepve, amit te írsz.

A fiúk sokszor félreértik a jeleket. Ha egy lány jelzi, hogy tetszik neked, nem azt várja feltétlenül, hogy egy éjszakára szedd fel. Hanem azt, hogy randit kérj, és járj vele, nem gondolod?

Vagy annyi egy éjszakás kalandod volt, amit a lányok kezdeményeztek?

2013. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Nekik van eszük. Te pedig a sorbanállókra koncentrálj:D
2013. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt, hogy meg ilyenek? Amúgy elég szerencsés lehetsz, ha ennyi csaj lóg a nyakadon, de közben itt teszel fel kérdéseket.
2013. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Pont azok a lányok állnak sorba akikről ezek a szűzfiúk azt hiszik, hogy jujj őőők nem olyanok.


Dehogyisnem. olyanok.

sorra k*rom a mosolygós szőke csajokat, akikről azt gondolnád, hogy 8 év után sem lehet velük lefeküdni.

2013. jan. 19. 21:07
 6/35 anonim ***** válasza:
76%
Neked könnyű, mert ezek szerint jól nézel ki. Viszont aki átlagosan néz ki, annak nehéz, aki csúnya, annak pedig lehetetlen.
2013. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy? Merre szoktál bulizni?:D
2013. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem pedig undorító vagy. Ezek a lányok nem ismernek eléggé és a külső után ítélnek. Szóba nem állnék veled.
2013. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Csak a magad nevében beszélj, csak a magad....
2013. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%

"sorra k*rom a mosolygós szőke csajokat"


mint látható azok annyit is érnek... max 1 dugás és jöhet a köv.


Erre én nem igen lennék büszke.

2013. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!