Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jó szexpartnert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jó szexpartnert találni?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén kapcsolatot nem szeretnék. Viszont egy szexkapcsolatba amibe emberszámba vesszük egymást és jól is érezzük magunkat egymással szívesen belemennék. Nálam ez nem azt jelenti, hogy találkozunk csak szex hanem azért minőségi időt is eltöltünk egymással mindenféle érzelem nélkül. Viszont ugye már ott kezdődik a baj, hogy nem szeretnék x emberrel lefeküdni mire megtalálom az erre alkalmas személyt.


Ti akik szexkapcsolatban vagyok adhatnátok tanácsot, hogyan választottátok ki stb stb...


L/25


(privátokat nem kérek!!!)


2020. márc. 15. 15:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nőként nem hiszek az ilyen szexkapcsolatban amit Te keresel. Ha már több időt töltesz valakivel, és az nem kizárólag a szexről szól, erős az esély rá,hogy valamelyiktek többet fog érezni a másik iránt.

Nincs ezzel baj ha mindkét fél vevő rá...


Nekem is volt szexkapcsolatom, bár sosem mondtuk ki,hogy az. Korábban nem ismertük egymást, a pasi kezdeményezett. Emberszámba vettük egymást, a találkozásaink alkalmával úgy örültünk egymásnak mintha valódi pár lennénk. Mindkettőnknek fontos volt a másik előnyös külseje, értelmi szintje, bizalma,és persze az,hogy jól éreztük magunkat együtt.


Biztos furcsának tűnik, de szerintem nehezebb egy ilyen kapcsolatot kialakítani, fenntartani, azonos szinten megélni mint egy normál párkapcsolatot.

2020. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ugyanilyet keresek, számomra is fontos a lelki és baráti kapcsolat és a bizalom a minőségi szexhez. Ha ezek megvannak akkor meglesz az a felszabadultság, gátlástalanság, intimitás, összehangolódás amitől sokkal jobb lesz a szex mint egy egyéjszakásban. Olyan még nem volt, hogy valakivel akivel az ágyban egymásra hangolódtunk, nem élveztem volna a társaságát, szóval a programozós rész nekem is hozzátartozik. Plusz elég izgalmas programokat lehet egy ilyen kapcsolatban csinálni. ;)


Tudom, hogy nincsenek csodák, és az interneten nincsenek lányok és egy szőrös, kövér közmunkás vagy a kőbányai panel 10.-ről de azért szívesen megismernélek ha netán mégsem.


24/F

2020. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hat.. Ahogy így leirtad... Mint egy házasság.. :D
2020. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a "kívánság" mindkettőnk részéről, annyi különbséggel hogy kellenek az érzelmek is. És ha te is jobban belegondolsz neked is kellenek, mivel írod is hogy időt is szívesen töltenél vele. Olyan emberrel akit nem szívlelsz de mondjuk jó az ágyan, nem fogsz időt együtt tölteni....

Úgyhogy szerintem gondold át mégegyszer .

Ja , és mi is itt ismerkedtünk meg...szóval itt is ugyanúgy megtalálhatod azt akit keresel.

2020. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!