Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy nő megmutatná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő megmutatná nektek az itteni Gyakoris kommentjeit, és kiderülne hogy megvetően nyilatkozott többször is a férfi nemről, attól még randiznátok vele?

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 16:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
#9: Oké, tehát férfi vagy, és azért írtad ki a kérdést, mert böki a csőrödet, hogy volt, aki ki merte jelenteni, hogy nem vagytok nélkülözhetetlenek, ami számodra a férfigyűlölettel egyenlő. Nincs több kérdésem.
2020. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
17%
Faşzt.
2020. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#11: Érdekes, ha a nőket általánosítják azt kikéritek magatoknak és nőgyűlöletnek nevezitek, de ha a férfiakat akkor hogy-hogy megmerészelem engedni magamnak, hogy böki a csőrömet?! :O


Úgy látszik ha a férfiakat szidják az nem férfigyűlölet, de ha a nőket az nőgyűlölet... "Nemi egyenlőség." Wow. ._.


Ásd el magad. ._.

2020. márc. 15. 19:08
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
Kössz a bemutatkozást, lúzerke. Elég gyorsan lehullt az a bizonyos erőltetetten kedélyeskedő álarc, amivel a #8-as hozzászólásodban próbálkoztál.
2020. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#14: Mégis miért legyek veled kedélyes, amikor idetolakodsz és egyből konklúziókba ugrassz és kötekedsz? Te kedélyes lennél egy ilyen emberrel, mint te? Aki normálisan válaszolt annak én is normálisan válaszoltam.


Álljon itt példaként a két kommented, amiről a kérdés szól, mert nagyon jó bemutatót tartottál: ki randizna ilyennel?

2020. márc. 15. 19:21
 16/20 anonim ***** válasza:
Elfelejtettél megkérdezni, hogy én egyáltalán akarnék-e randizni. Úgy általában.
2020. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16: Most komolyan el akarod hívatni magad randira velem? Hát jó... Akkor beszéljünk privátban.
2020. márc. 15. 19:34
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Oké! Itt várlak:


[link]

2020. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18: Szerintem kezdjük inkább bowlinggal, lelkileg még nem vagyok rá felkészülve hogy vigyem neked a húslevest a kórházba. Túl korai.
2020. márc. 15. 19:49
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem igazi kihívás lenne egy ilyen nő.
2020. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!