Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy kapcsolat szerzés téren nem tudok érvényesülni?

Figyelt kérdés
Egy rossz helyzetben vagyok. Volt barátnőmmel közösen vettünk házat és talált magának egy másik férfit akivel megcsalt és gyakorlatiag együtt vannak mint párkapcsolat és igen sajnos együtt lakok az exemmel egyenlőre, de folyamatban van, hogy végleg külön útra menjünk. De ez egy hosszú története az egésznek. Na a lényeg, hogy ez egy ideig igen is nagyon rosszul esett és el jött az a pont hogy túl tettem érzelmileg magam lényegében. És teljesen úgy érzem, hogy hiányzik az én életemből az, hogy valakit szerethessek és ő is viszont engem. Úgyhogy úgy gondoltam helyzetem ellenére megpróbálok ismerkedni. De sokan szexet akarnak csak, de persze csak feltétlenül az után, hogy nálam rendeződtek a dolgaim. Volt olyan is aki tényleg teljesen normális volt, és miután beszéltem a jelenlegi helyzetemről, azóta nem is akar velem beszélni. De még olyan is volt aki szintén teljesen normális első benyomásra, de még egy találkozásig se jutottunk el, mert csak hitegetve vagyok, hogy van kedve találkozni, csak mostanában sok a dolga, majd. Nem is tudom, hogy írjam le ezt az egészet ami bennem van most...egyszerűen csak teljesen kétségbe vagyok esve és tényleg reménytelennek érzem magam.

2020. márc. 15. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes ...én akinek szökőévben jön össze egy randi, vagy akár csak pár levélváltás.... , na én reménytelen helyzetben vagyok.

De ne érts félre , nem kisebb a te gondod sem , csak szerintem nyiss egy tiszta lapot, várj amíg elrendeződik minden. Aztán fejben szedd össze magadat, az életedet, hogy mit is akarsz...

Sok sikert!

2020. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ameddig a "kapcsolatszerzés", és az "igen is" kifejezést külön írod, addig nem is fogsz.
2020. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!