Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kijárási tilalom lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kijárási tilalom lesz, akkor a különbözô városokban lakó párok hogy fognak találkozni?

Figyelt kérdés
Mert az azért abszurd lenne, ha május, júniusig akkor nem is találkoznának.
2020. márc. 16. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
video chateznek
2020. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Chaten dugnak???
2020. márc. 16. 11:53
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
az a mai megfigyelés, hogy csak az incelek mentek be az irodába, köztük én
2020. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Az egyik ottmarad a masiknal. Gondolom nem fognak lakasrol lakasra jarkalni a rendorok es lakcimkartyat kerni, hogy tenyleg ott laksz-e.
2020. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, te azt kérdezed, hogy hogyan lesz megoldva a dugás. Nagyon remélem, hogy te még nem vagy 15 ennyi ésszel, mert akkor beb_szott.
2020. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
távdugás :DD
2020. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 Igen, ezt kérdezem. Sôt kétszer 15 is elmúltam, az a rossz hírem van. Nem magam miatt kérdezem, én megoldom. De gondolom az emberek nem fognak júniusig várni vele és az sem megoldás minden esetben, hogy ott marad az egyik a másiknál.
2020. márc. 16. 12:20
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el, ha olyan kijárási tilalom lesz, lesz ennél nagyobb baja is az embereknek.
2020. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Akik ilyen jellegű kapcsolatban él, az valószínűleg hozzá van szokva, hogy nincs minden nap szex. Valahogy csak túlélik a dolgot. Persze lehet szakítani, de ha kijárási tilalom van, akkor úgysem tud olyan könnyen olyat felhajtani, akivel ápolgathatják egymást. Amúgy párok hosszabb időt is kibírnak szex nélkül, ha valamilyen körülmény rákényszeríti őket. Pl. gyermekvállaláskor veszélyeztetett terhesség, betegség, az egyik fél külföldre megy dolgozni, a másik marad... A többség azért nem fog beleőrülni a dologba.
2020. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Az én párom Ausztriában lakik, de magyar. Egyelőre nem találkozunk bizonytalan ideig.

Ő ma mondott fel a munkahelyén, de még nem akar mozdulni. Otthon van. Nekem a cégem gyakorlatilag megtiltotta, hogy külföldre menjünk, nem akarok kockáztatni se így, se úgy.

2020. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!