Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt életed legjobb numerája?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt életed legjobb numerája?

Figyelt kérdés
Miben volt a legjobb?
2020. márc. 17. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Nem ismered a nőt.

Cumizasban verhetetlen volt. Többi felejthető, de a szája 😍👍💋

2020. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:

Egy itteni, soproni-győri illetőségű csaj. Robbanékony, szenvedélyes hozzààllàssal eszméletlen jó volt vele a szex. Valami meghökkentő méretű, érzékeny cicikkel rendelkezett és a mélytorok is az erősségei közé tartozott.


Kicsit bànom, hogy egyszeri alkalom lett, de az okai érthetők a szàmomra.


#endzsi

2020. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy jó pár hónapig tartó titkolt kapcsolatom. Mindketten szinglik voltunk, de kollégák és nem vállaltuk fel, már nem is tudom miért, rég volt. Így alakult.

Mikor megismertem, nyakamat tettem volna rá, hogy nekem ő tuti nem kéne sohasem. Kicsit fura figura, informatikus: ). Saját magam számára is hihetetlen, de vele volt a legjobb a szex. Nyilván nagyban hozzátett ehhez, hogy nem normál kapcsolat volt, hanem titkos, ami eleve izgisebb. Nagyon egy hullámhosszon voltunk. De csak a testiséget illetően, amúgy nem igazán.


33N

2020. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!