Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Lányok! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lányok! Mit szólnátok egy ilyen sráchoz? Kapna esélyt? Mire számíthatna?

Figyelt kérdés

21 éves


- Kocsija mindig lízingre van


- iPhone hitelre


- szüleivel lakik


- pénzügyi tanácsadónak vallja magát de igazából csak érettségije van


- mai divat szerint öltözködik, sokat költ magára( fodrász, edzés)



2020. márc. 18. 09:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Férfiként mondom, nem.

Pénzügyi tanácsadó aki autó és telefon hitelt fizet? :D

Az utolsó pont pozitív .

2020. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Kocsinál még megértem a lízinget, ha csak így tudsz venni, és nem akarsz a használttal bajlódni... Na de telefont részletre? Ne haragudj, de ez végképp nem indokolt...
2020. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Minek kell iPhone, ha nincs rá pénzed?
2020. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

"pénzügyi tanácsadónak vallja magát"


Én pedig ninja vagyok 🤷🏻‍♂️

2020. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Egészen biztosan nem, ellenben egy olcsóbb saját tulajdonban lévő autóval (de ez nekem nem fontos hogy legyen, csak ha neki kell munkába járáshoz), Xianomi vagy bármilyen olcsóbb egyösszegben kifizetett telefonnal, bármilyen normális munkával igen. A hazudozást nem tűröm és baromi hamar lebuktatnálak.
2020. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
A kocsi jó, de ha lízingre van, az azt jelenti, hogy a fizetése X %-a erre megy el. Plusz ehhez az iPhone hitele is. Divat szerint öltözködés OK. Eddig azonban csak Facebook posztképes lehet a manus, viszont jól láthatóan nem képes stabil anyagi hátteret biztosítani. Ráadásul a szüleivel lakik, így fenn áll a lehetősége annak, hogy azok beleszólnak az életébe, ha észreveszik, hogy a csaj túl nagy összegektől fosztja meg a fiukat. Hogy minek hazudja magát és milyen végzettsége van az nem számít - a lényeg a nettó havi bevétel. Ha ez 800E fölött van, akkor lenne esély partnerkapcsolatra.
2020. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

"pénzügyi tanácsadónak vallja magát de igazából csak érettségije van"


MLM-es életművészekre nem vagyok kíváncsi.

2020. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert túl fontos neki a látszat, többet akar mutatni, mint amije van. Azt, hogy hol tart az életben 21 évesen szerintem nem kell szégyellni, de hitelből iPhone-nal villogni meg túl sokat költeni külsőségekre (egy dolog magára igényesnek lenni, de nem kell a divatra meg fodrászra annyit költeni) nem az én világom. A leírtak alapján így elsősorban felszínesebb lányokat vonz be, ők viszont pont ott fogják hagyni, amint kiderül, hogy ez csak egy szép, de hamis kép.
2020. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Ki van csukva.

- rázza a rongyot a semmire

- valószínűleg el van adósodva - és vastagon saját hibájából, nincs egy egészséges pénzügyi kultúrája

- felszínes

- túl fiatal

az, hogy érettségi mellett pénzügyi tanácsadó, az lehet igaz is, diplomás létemre nem a papír a fontos ismerkedésnél. Azt, hogy a szüleivel él, letojom, amíg nem őket pumpolja és önálló.

2020. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
A szulokkel lakas, hacsak nem kulonbejaratu hazresz, nem praktikus. A penzugyi tanacsados duma szanalmas, vagy enyhitsuk gyerekesse. A tobbi nem erdekelne.
2020. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!