Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb helyzet amibe életetek során kerültetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 20:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Süni??? :D:D:D csak rendőrt akart hívni...
2010. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk nem ártana borotválni lent és akkor nem lenne süni. :)
2010. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Vonaton osztálytársnőm ruhákat próbálgatott, és hát nagy mellei vannak, de ilyenkor olyan mint a hegesztés, tudom, hogy nem szabad belebámulni, de a tekintetem odavonzotta :D. Bnője észrevette és mindenkinek elmesélte, karaj volt.
2010. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23:52 ez nem gáz nem kell szégyelleni. Minek próbál ruhákat a vonaton?
2010. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
leesett a bikini felsőm osztálykiránduláson, miközben egy sráccal dumáltam, aki tetszett. Ráadásul egy másik osztállyal párban mentünk, szóval dupla annyi ember, és a tanárok is ott voltak..pfff
2010. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer táborozni mentünk az osztájjal kb. 5-ikes lehettem és kimentem wc-re és valameik marha a wc ülőkéjére wc-papirt rakot amit vlhogy nem vettem észre és ráültem.Rámragadt.És mikor visszamentem az osztájzársaimhoz a nadrágomból kilogot a wc papir mintha ott felejtettem volnah.Nah ez tök égés volt!
2010. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
egy mezőn témázgattunk a barátommal, egy erdő mellett és egyszer csak megjelent a juhász egy egész birkanyájjal. Mi meg ott a semmi közepén ruhátlanul, sehol egy fa, ahová bújhattunk..ááhh.. érdekes pásztoróra volt..
2010. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez nem annyira ciki történet, de akkor én nagyon annak tekintettem.


Sajnos én eléggé az ügyetlen emberek táborát erősítem, és legelső talinkon a barátommal - ( Mivel távkapcsolatban vagyunk. Budapest-Miskolc..:) ) - felmentünk az Avasi kilátóba, amihez rengeteg lépcső vezet fel az úton.

Felfelé nem is volt probléma. Nagyon jól elvoltunk, beszélgettünk... Egész végig fent voltunk a kilátóban, és össze is jöttünk... :$ :)

Lefelé már egy párként sétálgattunk, amikor is én leálltam mert a cipőmből véletlenül kiléptem. Ő sétált lefelé tovább, én pedig utána akartam sietni, amikor is megbuktam, és ha nincs ott, akkor nagyon nagyot zuhanok... Elkapott. :)

Akkor nagyon kínos volt, de ma már jókat nevetünk rajta. Azóta én vagyok az Ő kis Ügyefogyija. :)

2010. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok... :D


A legkínosabb élmény pedig az volt, amikor barátom nagymamája ránk nyitott, miközben én épp szájjal elégítettem ki...

Már épp, hogy el akart volna menni, amikor kopogás, és már az ajtó moccant is... Annyi időnk volt, hogy a barátom gyorsan előrehajolt, ezzel eltakarva mereven ágaskodó férfiasságát, én pedig a térdére hajtottam a fejem... :D

A nagyija bejön, szétnéz... "Éhesek vagytok?"

Barátom váalsza... : "Nem Mama, még nem végeztünk..."

Itt már nem bírtam tovább, hangos nevetésben törtem ki... :D

Persze miután kiment a nagyija, befejeztem a munkámat.. ;)

Nem szeretem félbehagyni a dolgokat! :D

2010. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!