Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerültetek már olyan szituba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerültetek már olyan szituba, hogy féltékenységből rátámadtatok a riválisotokra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egyéni.

Én nem igazán támadtam még rá egyikre se.:)

De hallottam már olyanról, aki kényszerhelyzet miatt igen. :)

2010. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Múltkor buszon két csaj tépte egymást megfele...XD Jó volt nézni, vidit is csináltunk...
2010. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pfff..ez utóbbin jót kacagtam.Olyan sztori érdekelne, amikor konkrétan pasiért folyt a csörte.

:)

2010. nov. 4. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, de rám már támadtak. :) (37/F)
2010. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ezt tök szánalmas dolognak tartom, még fiúk esetében is, lányoknál meg egyenesen undorító, ha összeverekednek egymással.

Szerintem már régen megette a penész, ha valakiért verekedni kell, hogy szeressen. Vagy engem szeret, és akkor nincs miről beszélni, vagy ha másik jelentkező felé is hajlik, akkor csak hadd vigye ő, nekem az olyan nő nem kell, aki nem engem akar teljes szívével.

2010. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyanokat, hogy pl.. Van X és Y, a két lány. X-nek van pl. Peti barátja, de Y-nak is tetszik, amit X kiderített. Egyszer a parkba elhívta Y Petit, aki igent mondott rá, X pedig rájuk talált és elkezdett verekedni X és Y. Ilyen példaszöveget tudok mondani.:-)
2010. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem egyetlen egyszer próbáltak megverni, mert a csaj úgy gondolta, miattam nem működik a kapcsolatuk.


Tény, hogy a srác engem szeretett, de én ezért nem tettem semmit, lényeg a lényeg, ugyan meg akart verni, azzal a cicaharcszerű tépem a hajad stílussal, de miután behúztam neki egyet, és kijelentettem, hogy szánalmasnak találom azt amit csinál, elfutott.

2010. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!