Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes férfiak miért úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért úgy tekintenek a nőkre, mint valami segélycsomagra?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ilyeneket olvasni itt:

Nekem nem jut nő

Nekem nem jön össze semmi

A gazdag külföldi pasik elviszik a jó nőket, mi csak a maradékból válogathatunk

Akik ilyeneket írnak, azoknak nem jut eszébe, hogy a nők is emberek és épp úgy szabadok, mint a férfiak?

Nincs ilyen, hogy valakinek jut, meg hogy összejön valami. Nem hiszem, hogy én lennék az egyetlen, aki rosszul van az ilyen gondolkodású férfiaktól.


2020. márc. 21. 15:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
53%

20-as válaszolóval hasonlóan én is jól keresek, huszonévesen már teljesen önellátó vagyok, van saját házam, jó autóm, rendszeresen sportolok, tanulok, fejlesztem magam munka mellett.

Ami rossz bennem, hogy átlag kinézetű vagyok, vagy talán enyhén alatta, nem vagyok túl magas és nincs elég önbizalmam.

Ezeken nem tudok változtatni, utóbbin persze sokan mondják hogy lehet, de nem hiszem, nekem gyerekkori trauma és egyéb dolgok beleégették a személyiségembe. Ez nem mindig nyilvánul meg, de amikor ismerkedek személyesen akkor sajnos előjön.

Emellett vannak még jó tulajdonságaim, de inkább belső és senki nem akarja megismerni. Egy randit is kínszenvedés összehozni. A neten mindenkinek a tökéletes kinézetű csávó kell és soha nem válaszolnak, tök mindegy mit írok, a valóságban meg mindenki azt mondja hogy párja van.

A frusztráltságunk nem oka a sikertelenségnek, hanem következménye.

2020. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
61%
Mindig is mondtam, aki nem született jóképűnek, annak vért kell izzadnia azért, hogy barátnője legyen. Hiába a műveltség, humor, stb. Egy 70-es iq-val "büszkélkedhető" segédmunkással hamarabb összejönnek a nők, ha jól néz ki. Ez tény, nem egyszer tapasztaltam ilyesmit az életben. Az ilyen "mit teszel azért" kérdésektől meg a f..om ki van. Miért? A legtöbb férfi, aki kapcsolatban él, mit tett érte? Jó külsővel született, ennyit "tett". Átlagos, vagy az alatti külsővel azok is csak magányosan hokiznának, erre a nyakam teszem.
2020. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
38%

22-es mondjuk elmentek edzeni,megtanultak öltözködni,fejlesztették magukat más téren is.


Akinek nincs igénye fejlessze magát meg ne egy helyben topogjon az nem csodálom nem kell a nőknek.

2020. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
53%
Edzeni, régen jártam edzeni, semmit nem segített a párkeresés szempontjából, öltözködés: ha a legdrágább ruhákban feszítenék, akkor sem lenne esélyem a nőknél a fejem miatt. F..om ebbe, az edzésetekbe is, meg öltözködésbe, attól megfog változni az arcberendezésem vagy mi? Ilyen hülyeségeket írni...edzeni, meg így meg úgy öltözködni, mintha az segítene az elb..ott fejemen. Még egyszer a gyengusabbak kedvéért leírom, ha valaki nem született jóképűnek, annak k..va nehezen, vagy egyáltalán nem lesz barátnője, maximum olyan, aki egy kicsit sem tetszik neki, de azért összejön vele, mert ne legyen egyedül. Ezen semmiféle edzés, öltözködés, frizura nem segít.
2020. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
22%
Mivel ezekre a dolgokra már több, mint 10 éve rájöttem, így nem is próbálkozok a csajozással. Egy társkereső oldalon nem vagyok fent, de nem is leszek.
2020. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
57%
Mert van, akinek 12 segélycsomag jut, míg más örülne, ha 1, azaz egy segélycsomag jutna, és tutira értékelné azt a segélycsomagot.
2020. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%
#21-es, ugyan, mesélj már, mik azok a felfedezetlenül hagyott belső tulajdonságaid, amelyek olyan kiemelkedően értékesek?
2020. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
50%
27-es, ugyan mesélj már, hogy a jóképűeknek mik azok a kiemelkedően értékes belső tulajdonságaik, biztos az az egyik, hogy 10-ből 8 szemrebbenés nélkül kefélget min. 3 másik csajt a barátnőjén kívül. Belső tulajdonságok...ha külsőre nem jön be a férfi a nőnek, akkor b..hatja a belső tulajdonságait akármilyenek is.
2020. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
Adam Driver szerinted jóképű? Egy TED előadásban mesélt élete legsikertelenebb korszakáról, mielőtt bevonult a haditengerészethez. Csóró házaló ügynök volt érettségivel, akivel a szülei lakbért fizettettek. Megpróbált elautózni Hollywoodba, kilométerekre a végcéltól lerobbant a tragacsa, minden pénze elúszott a javíttatásra, épp, hogy haza tudott vele menni. Futólag említette, hogy indulás előtt hogyan búcsúzott el az AKKORI barátnőjétől. ("Viszlát a mozivásznon!" Aztán persze hazaérkezés után égett, mint a rongy.)
2020. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
#29: Jó az ilyen redneckeket ne vegyük már példának, ott mindenki mindenkivel, mindegy milyen csúnya. Ez ugyanaz mintha a romákra mondanád, hogy "dehát nekik is van barátnőjük!"
2020. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!