Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk tényleg ritkán kapnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg ritkán kapnak bókokat?

Figyelt kérdés

A lányoknak mondják, hogy milyen szép vagy, gyönyőrű vagy, aranyos vagy, cuki vagy.

Ti fiúk tényleg ritkán kaptok valami bókot, egyáltalán mi az amit hallani szerettek?

Én volt, hogy csak úgy random megkaptam egy másik lány osztálytársamtól, hogy cuki vagyok, de gondolom ti még csak barátok közt sem kaptok semmit vagy..?Nem nagyon hallok ilyesmiről.



2020. márc. 23. 15:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem jellemző, pl azt mondaná bárki, "de jó képű vagy" így random egy nap folyamán.

Lányokat sokkal többet dicsérnek, mivel feltűnőbbek általában. Egy férfi nem sminkeli magát, a rövidebb hajnál is elég fix a frizura. Egyedül az öltözködés lehet feltűnőbb, arc szőrzet.


Ellenben egy nő, ha feszülősebb ruhát vesz fel, valami csinosabbat, mélyebb dekoltázs, máris sokkal feltűnőbb.

2020. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
én csak baukokat szoktam kapni
2020. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Kapok mert van sok lány ismerősöm de tényleg sokkal ritkábban mint a lányok.
2020. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én azért úgy érzem, szoktam kapni, ha nem is naponta
2020. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

japp, elég ritka, mondjuk azok a lányok, akiknek szimpi vagyok, azért néha eleresztenek egy bókot, az jól esik a lelkemnek, igazából igényelném én is, mert jó, ha látod, hogy a másik figyel rád:)


egyébként, bókolni annak nem szeretek, aki nem tudja fogadni. van egy lány az életemben, akivel összejárunk és őt pl mindig megdicsérem, öröm neki bókolni, élvezi, szereti, igényli, ugyanakkor mindig szépen és finoman köszöni meg:) ő annyira nő, hogy mellette férfinak érzem magam, elbűvölő egy teremtés, imádom mindenét.. :D

2020. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Pl egy egyetemi évfolyamon teljesen normális hogy egy fiú megdicséri egy lány ruháját. Egy lány viszont egy átlagos fiú evfolyamtarsanak nem fog ilyet mondani mert fél hogy nyomulosnak nézik.
2020. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Párszor mondták már így interneten keresztül, kép alapján, hogy helyes vagyok, de ennyi. Egész életem során kb 5x.
2020. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Pedig ismerkedési szakaszban és kapcsolatban én elég sokat kapok. Oda-vissza megy.
2020. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
Ez tényleg a felnőtt kategória? Amúgy ha bókot kapnék, cinizmusra gyanakodnék.
2020. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Engem nőként például zavar, hogy nem bókolhatok szabadon, mert furcsán néznének rám. PRIVIKET NEM KÉREK.
2020. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!