Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti is ritkán láttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti is ritkán láttok igazán kisportolt férfiakat? Vagy én járok rossz helyen?

Figyelt kérdés

Járok edzőterembe, igaz nem egy belvárosi jól felszerelt edzőterembe.

És csak 50 kilós illetve elhízott férfiakat látok.


2019. szept. 9. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Igazából én pont a két legrosszabb végletet látom csak kb. Van aki csak arra megy, hogy izom legyen minél több (az is csak bicepszre). Nekem ez az alkat kicsit sem tetszik, utálom a nagy izomtömeget. Meg nyilván van a másik véglet aki kicsit sem sportol emiatt vagy nagyon vékony vagy súlyfeleslege van. Tényleg kevés az olyan férfi akin látod, hogy életvitelszerűen sportol, eljár mozogni és nem csak azért, mert az izom kell a csajozáshoz. Persze azért látni ilyeneket, nekem van pár ilyen ismerősöm. De tényleg ritka.
2019. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
2 okból van ez. Egyrészt az jár terembe aki fogyni akar (tehát elhízott), vagy hízni (mert 50 kilós), vagy sportoló. Tehát nem véletlenül vannak a teremben. Másrészt a magazinok és filmek versenyformái egy végletekig kihajtott, tarthatatlan ideál, a sportolók sem egész évben néznek ki úgy. Valószínűleg akiket te "átlagmanusz"nak nézel, rendszeresen sportolnak. Átmosta az emberek agyát Hollywood mára nem kicsit.
2019. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen igy van! Átlag emberek nem azok amit a mediaban látsz! Én kétféle embert kulonboztetek meg.Egyik aki sportol masik aki nem. És nem érdekes hány kg.
2019. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Inkább örüljünk h egyre többen járnak edzeni!
2019. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Sport nem csak a gyúrás, pl. A focitol nem leszel kigyurt, ellenben egészséges, sportos igen. A másik hogy nőből ugyanolyan kevés csajt látok, sőt sokkal kevesebbet, aki mondjuk fenekére edzene, ha már elvarasok.
2019. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rosszul látod, ők igazából adoniszok, csak még nem történt meg az átváltozás, de hamarosan. Utána már nem edzenek annyit csak szintentartanak, vagy egyéb sportokat űznek. (Kivéve aki versenyző, mert ő továbbra is fejlődni akar)
2019. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pl. futok, bringázok, de nem látszik rajtam.
2019. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert a futás bringázgatás nem fog látszani, mert az hosszan tartó nem túl nagy terhelés. Majd ha feltekersz rövidebb emelkedőkre magas fokozatban, majd akkor. Igaz ehhez jó bringa kell amelyik bírja. De az edzés az hatásosabb.
2019. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Én egy rakás kisportolt férfit látok Budapesten viszont a nôk háromnegyede elhízott
2019. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy nem látszik. A közérzetemért teszem, szarok arra, hogy tetsszem-e a nőknek, vagy sem. 🙂
2019. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!