Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy férfi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy férfi ennyire tökéletes? Nektek is annak tűnik? Férfiak és nők véleménye is érdekel.

Figyelt kérdés

Belső:

Komoly, felelősségteljes, megbízható, akivel tervezni lehet a jövőt

Udvarias, figyelmes, kedves, mosolygós, humoros

Intelligens, értelmes, nyitott

Rend-és tisztaságszerető, igényes a környezetére

Férfi létére elég házias, tud főzni is

Nem iszik, nem dohányzik

Szereti az állatokat, a természetet, fontos neki a család


Külső:

Hibátlan, szimmetrikus arc, gyönyörű szemek, fogak, és mosoly

Nagyon szép haj és az arcformájához tökéletesen illő fazon

Esztétikus, fitt test, nem szétgyúrt, nem hájas, nem vékony, pont tökéletes

Ápoltságra, higiéniára sokat ad, de egyáltalán nem piperkőc

Egyszerű, modern, letisztult, igényes, férfias öltözködés


Ami néhányaknak hátrány lehet vele kapcsolatban, de nekem egyáltalán nem, sőt néhány még előny is:

Nem magas

Visszafogottabb, csendesebb, introvertált, nem az a nagydumás, társaság közepe macsó típus

Nincs diplomája

Nem gazdag


A szerelmemről van szó egyébként és bocsi hogy hosszú lett, jól esett kicsit eldicsekednem vele :D

Ti is olyan tökéletesnek látjátok, mint én? :D Jó én nyilván más "szemmel látom", szó szerint, de azért érdekel.


2020. márc. 23. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Muti képet! Amúgy róluk mindig kiderül valami. Vagy hűtlen vagy nárcisztikus.
2020. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Képet nem küldök.

A legelső pontból kiderül, hogy nem hűtlen. Előttem egyetlen kapcsolata volt, egy hosszú, 6 éves, eljegyzéssel, és őt csalták meg...egy ilyen főnyereményt.

Nem is narcisztikus. Nem kell benne mindenáron hibát keresni. Ami talán valakiknek negatívum, azt leírtam.

2020. márc. 23. 22:06
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Szóval te pont ilyen férfi vagy... Értjük 🙂
2020. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Egy tanulatlan csóró kertitörpe? Szerintem nálad a rózsaszín kód fázis van még.
2020. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
A férjem ilyen. Azzal a különbséggel, hogy magas és diplomás. Nekem tökéletes. Szerencsésnek tartom magam, bár az is igaz, hogy én sem vagyok átlagos. 10 éve együtt.
2020. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Francba hogy bezárták az iskolákat.

A kis retardáltak idejönnek kérdést írogatni...

2020. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom mi a baj:ezek a jó tulajdonságok gyártottak, ezeket nem szokták kiemelni merthogy alap de semmiképpen se hűha kategóriás erények. A felsorolt hátrányok meg igenis “ütnek” ezek feléért már küszöb alatt kell közlekedni finnyásabb társaságban.
2020. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a tökéletes. “Nem iszik” tehát soha egy pohár bort nem lehet vele meginni. “Fontos neki a család” tehát gyereket is akar gondolom, nekem ez már nem kéne. “Nem magas” nálam ez hátrány. “Csendes, introvertált” Kérdés, hogy mennyire az. Csak nem szószátyár, vagy meg sem mer szólalni/antiszociális? “Nincs diplomája” Alapvetően nem lenne ezzel baj, de személy szerint általában a diplomás emberekkel találom meg a közös hangot. “Nem gazdag”. Ő dolga. Csak ne minimálbérért tengesse az életét.

Szóval nem, számomra egyáltalán nem tökéletes a palid és valószínűleg külsőre sem nyerné el a tetszésem. Ez a nem jó, de nem is tragikus kategória, pont barátzónába való.😀 De gondolhattad volna, hogy csak számodra (meg max az anyjának) tökéletes, másoknak nem sűrűn.

2020. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Gymnospermatophyta ***** válasza:
70%

4: A tanulatlan az honnét jött? Fogalmad sincs, hogy mit dolgozik. Az, hogy valakinek nincs diplomája nem jelenti azt, hogy tanulatlan. Számos szakma van - első sorban infós - ami tudást és sok tapasztalatot igényel, viszont nem kérnek papírt álláskereséskor, mert fontosabb a jó portfólió. Simán el lehet helyezkedni papír nélkül programozóként, 2D vagy 3D grafikusként, hogyha el tudtad sajátítani a tudást otthon. (Ami nem lehetetlen, főleg utóbbi kettő esetében, hiszen nálunk nem tanítják a felsőoktatásban, 3D-t legalábbis biztosan nem. Különböző képzések persze vannak, de nem az ott szerzett papír a lényeg. ) És az is könnyen lehet, hogy ezen emberek többet keresnek és megbecsültebbek, mint sok diplomás. :)

Meg hát természetesen sok mást is elsajátíthatott, de nem magyarázom tovább, felesleges. :D

2020. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy,becsüld meg ! :)

Ritka az ilyen ember ..

2020. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!