Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sèrelmezi, h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sèrelmezi, h nem keresem gyakran, miközben van baràtja?

Figyelt kérdés

Fèl ève megismerkedtem egy nàlam kèt èvvel fiatalabb nővel. Nagyon jól kijövünk egymàssal, szeretünk együtt lenni, beszèlgetni. Egy csók is elcsattant màr közöttünk, de ez az èn hibàmból történt, túl messzire mentem. Viszont van neki egy baràtja màsfèl éve, akivel az utóbbi időben megromlott a kapcsolata, emiatt tàvolsàgtartóbb vagyok vele olyan èrtelemben, h nem keresem a tàrsasàgàt akàr 1-2 hètig se, mert nem akarok belemàszni az èletèbe mèg annak ellenère se, h nekem nagyon tetszik. Ma talàlkoztunk megint és kibökte hogy sèrelmezi, h napokig nem is èrdeklödök irànta. Mondtam neki, h engem zavar az hogy a rossz kapcsolatàt hónapok óta nem akarja lezàrni. Erre azt mondta hogy a munkatàrsaival is napi szinten talàlkozik és beszèl velük én mièrt nem vagyok rà kèpes.. Nem tudom mit tegyek ha màr tisztàztam neki, de mègis haragszik ràm ezek miatt.. Tudnàtok segiteni?


ő 24n.. én 26f


2020. márc. 24. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig jól teszed. Lelki segédnek akar, miközben a másik pasival szexel.
2020. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak cicázik veled, ne dőlj be neki.
2020. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért sérelmezi, mert jól esik neki, hogy simogatod az egóját! Jobban jársz, ha nem foglalkozol vele. 27N
2020. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert még éretlen egy párkapcsolathoz és te fényezed az egoját hogy tudja ott vagy neki, futsz utána
2020. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!