Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után a pasik miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a pasik miért klasszisokkal jobb nőkre vadásznak? És miért próbálkoznak az exnél miközben már másfele néznek?

Figyelt kérdés

Az exem tényleg nem jó pasi, én azért kezdtem vele járni,mert láttam,hogy ő tuti nem csalna meg,a nőket tutira nem érdekli hiszen el van hízva,kopaszodik,éppen megél a keresetéből,nagyon csendes,no name xxl ruhákat visel. Plusz nyilván láttam a személyiségét ilyen kis aranyos,kedves pasi. Idő közben megszépült nekem, megszerettem őt stb. De sajnos nem igazán tudott velem bánni. Bár elmondta párszor,hogy ilyen nője még nem volt soha( Mert én egy magas,vékony,nagyon divatosan öltözködő,jó családi környezet,szintén lelkis csaj vagyok. ) de alapvetően alig dícsért,nem lepett meg soha semmivel kb,folyton hallgatott nem beszélt hozzám,nagyon elpunnyadt mellettem. Ebből lett elegem és szakítottam. Azután ostromolni kezdett és mindenben megváltozott,hogy imád csak eddig nem mutatta. Ez már vagy 2 hete megy. Erre hallom egy közös ismerősünktől,hogy a legextrább kb luxus prosti külsejű nőt elhívta randira...ezen úgy kiakadtam amúgy :D mondjuk elvileg nem is reagált rá a csaj semmit. De tényleg nem értem ,miért olyan nőket akar akik nem is illenek hozzá?? Meg miért pont azt a nőt? Miért nem egy sima átlagos csajt? És elmondtam neki,hogy amúgy nekem naponta sír,hogy imád engem és értem harcol közben meg már azt a másik nőt vadássza. Persze kamuzott,hogy ő nem is randira hívta csak úgy beszélgetni meg neki nem is tetszik........aham .

Nem értem minek ez a kamu,hogy imád közben meg már levadászná azt a csajt .

Nem látok sok esélyt neki de mindegy,hátha megüti a lottó ötöst.


2020. febr. 25. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

A kis féltékeny...


Keress te is jobbat

2020. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

"Az exem tényleg nem jó pasi, én azért kezdtem vele járni,mert láttam,hogy ő tuti nem csalna meg,a nőket tutira nem érdekli hiszen el van hízva,kopaszodik,éppen megél a keresetéből,nagyon csendes,no name xxl ruhákat visel."

Már nagyon jól kezdődött ez a kapcsolat... Amúgy most visszanyalt a fagyi és keserű?

Ha szakítottatok, akkor ne érdekeljen, ki után kajtat. Alapjáraton ez a kategorizálás akkora egy f*****g, hogy felmegy bennem instant a pumpa.

2020. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem nyalt vissza. Nekem tényleg van más azóta. Aki sokkal jobban illik hozzám.

De foglalkoztat az ex olyan szmepontból,hogy ostromol mennyire odáig van értem. És már tényleg meginogtam,hogy mennyire szeret,megsjaánltam mert minig mondta,hogy rosszul van,mindenki látja,hogy majd összeesik,nincsneke céljai stb. Erre hallom,hogy a luxus csajra rá akarna mászni ha lehetne. Ezt durvának tartom.

2020. febr. 25. 10:59
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
nem csak szakítás után, de téged tényleg most zavar valamiért...békülj inkább ki vele, látni, hogy akarod
2020. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vááá ne sajnálgasd! Így is kb szánalomból voltál vele az elején, most megint szánalomból? Ennyire kell az egódnak ez?

Tiltsd le és lépjen ő is tovább már, szerencsétlen. Már a pasit sajnálom valahol.

2020. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen én is azt érzem ez ilyen sajnálatból megbocsájáts lenne. Folyton előadta magát,hogy sír,éhezik nem eszik,nem alszik stb. Annyira nyomta ezt a szöveget és ezért kezdtem újra fogalkozni gondolatban vele. Erre hallomh,hogy más után kajtat és le is tagadja... nem értem amúgy az egészet. Miért nem mondta meg,hogy túl lépett ő is? Vagy amúgy miért nem tényleg magához illőt keres?
2020. febr. 25. 11:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után a nők miért fekszenek le random férfiakkal?

Na ugyanezért akar az exed is.

2020. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!