Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodása, h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodása, h nem feküdtem le vele, miközben egy rosszul működő kapcsolatban még benne van?

Figyelt kérdés
2 éve ismerem a nőt, de az utóbbi hónapokban megromlott az addig jól működő kapcsolata. Múlt hétvégén pont együtt voltunk egy házibuliban ahol nem történt közöttünk semmi, de másnapra megbeszéltünk találkozót csak úgy mint barát a baráttal. Jól sikerült a napunk, ebédeltünk, kávéztunk, sokat beszéltünk, végül elcsattant közöttünk egy csók, amivel már eleve messzire mentünk és azt gondolta, h este felhozom magamhoz szexelni is, de nem így tettem. Közöltem vele, h én nekem így nem megy a szex, h neki van valakije. Erre ideges lett, összevitatkoztunk a kocsimban meg kiabált velem, majd kiszállt és elrohant. Azóta is elég rosszul érzem magam miatta, mert nekem amúgy nagyon tetszik és mondtam is neki, meg el tudnék vele képzelni többet is, de ezt nem tudom úgy megtenni, h máshova jár haza. Ma délután írt nekem, h gondolkodott kettőnkön és nem akar többet velem találkozni, pedig én szívesen látnám újra bármikor, mert kedvelem a társaságát.. De most egy átkozott szexen múlik az egész?? Én akkor se tudom megtenni így..
2020. márc. 13. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy e jellemhibája idejében kiderült, mielőtt komolyabbra fordultak volna köztetek a dolgok. Ha a jelenlegi kapcsolatával képes ezt megtenni, veled is megtenné később, ha úgy alakul, igaz?
2020. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Jogos is meg nem is. Egyszerűen nem illetek össze. Neki ez simán belefért volna. Neked nem. Jobban teszed ha egy hozzád hasonló, nagyon rendes ,lelkizős lányt keresel.
2020. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég gerinctelen, órülj, hogy nem lett semmi.
2020. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, mi az indokod arra, hogy ne feküdj le vele, tiszteletben kell tartania, nem háborognia rajta.
2020. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy időben megszabadultál tőle!
2020. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
fiatal vagy még:) Ha egy nő az ágyába hív, akkor menni kell:) Ez nem jellemhiba, hanem szabály:)
2020. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő csak szexet akart, te többet. Ennyi. Esze ágában sincs kilépni a mostani kapcsolatából.

Te meg minek akarsz vele találkozni ezek után, ha ilyen helyzetben nem mész bele?

2020. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7/-es kérdését válaszold már meg légyszi! :)


Nekem is volt egy pasi, kapcsolatom volt, de próbálkozott kitartóan, találkozni akart meg minden. Nem értem, komolyan: ha nem akarsz ilyen helyzetbe belemenni, akkor miért mész bele mégis?


Én rajta sem igazodtam ki, de a lényeg, hogy nem is tudtam komolyan venni. (kvázi nem tartotta tiszteletben a kapcsolatot, és randizgatni akart.. utána azt mondta, hogy komolya akarna és nem csak szexet.. De miért nem tudok hinni neki, és miért nem tudok vajon bízni benne?.. Ez patt helyzet, akár tetszik, akár nem..)


Amíg kapcsolatban van addig nem kell randizgatni. Tényleg..

2020. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!