Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak titeket tényleg kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket tényleg kevés nő tud igazán megnevettetni?

Figyelt kérdés

Többször hallottam mostanában a pasiktol, hogy mennyire jó a humorom és látom, hogy tényleg milyen jóízűen nevetnek rajtam és ez tok jó érzés, hogy látom, hogy mennyire meg tudom nevettetni őket :D


És mondta az egyik, hogy ez ritka.. És nem is értettem hogy érti pontosan. Kérdeztem miért ritka ez..? Mondom én egy csomószor látok fiúkat együtt nevetni lányokkal.. És akkor mondta, hogy igen, de az sokszor csak udvariasságbol van.


Ez tényleg így van, hogy csak kevés lány képes megnevettetni úgy igazán titeket?


Lehet én vagyok a hülye, de nekem most ez egy új felismerés akkor magamról :D


2020. márc. 24. 16:56
1 2
 1/19 anonim válasza:
66%
Igen.
2020. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Rám igaz, hogy kevés ember tud megnevettetni, mert nem vagyok egy vidám természetű.
2020. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jó humérzéked lenne, ahogy azt írod, akkor ezzel is tisztába lennél.
2020. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Inkább csak kevés az önbizalmam..
2020. márc. 24. 17:06
 5/19 opened paradise ***** válasza:
100%

Számomra a legfontosabb a humor. Ha valakivel nem tudok nevetni,csípkelődni, akkor nincs értelme se összejönnöm vele.


Nem tudom másoknál, hogy van, de nálam igaz, kevés olyan lány van, akivel igazán jól tudok nevetni.

2020. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen. A legtöbb nő kényes és a humora is ehhez hasonlóan finomkodó, gyenge, gagyi.
2020. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem onnan tudod, hogy vicces vagy, hogy nagyon széles a skála amin viccelődni tudsz (ezáltal sok embert tudsz megfogni vele) pl tudsz beteg dolgokkal viccelődni, önironikusan, perverzen, okosan. Tudsz idióta szóvicceket, meg olyan agyzsibbasztókat is, meg olyat ami mindenkinek eszébe jut a társaságban, csak mivel tabu, ezért nem mondják ki, de te igen, és ezzel feloldod a feszültséget és nevetnek (nekem ez a személyes kedvencem)

Szerintem nem vagy hülye, hogy ne lásd, hogy valaki összeszorított szemmel röhög rajtad és alig kap levegőt. Nehéz megjátszani :D

2020. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Főleg önironikus a humorom illetve szeretek tabukat dontogetni és olyannal viccelődni amit más nem mer kimondani :D rám ez jellemző. Valóban nem vagyok az a visszafogott lány, néha vannak is kellemetlenségek belőle, de azt a részt imádom, amikor a fiúk köpni nyelni nem tudnak mert ki sem neznek egy lányból, hogy tud ilyet is mondani :D bár lehet ez valakinek nem jönne be, és pont hogy a visszafogott lányokat szereti.
2020. márc. 24. 18:18
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudnak megnevettetni, mindig ők várják hogy szórakoztasd őket...


Maximum a viselkedésükkel tudnak mosolyt csalni az ember arcára.

2020. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A fekete humor viszont jó, kevés lány értékeli vagy szereti az ilyesmit. Szóval ebből a szempontból rendben vagy.
2020. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!