Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak titeket tényleg kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket tényleg kevés nő tud igazán megnevettetni?

Figyelt kérdés

Többször hallottam mostanában a pasiktol, hogy mennyire jó a humorom és látom, hogy tényleg milyen jóízűen nevetnek rajtam és ez tok jó érzés, hogy látom, hogy mennyire meg tudom nevettetni őket :D


És mondta az egyik, hogy ez ritka.. És nem is értettem hogy érti pontosan. Kérdeztem miért ritka ez..? Mondom én egy csomószor látok fiúkat együtt nevetni lányokkal.. És akkor mondta, hogy igen, de az sokszor csak udvariasságbol van.


Ez tényleg így van, hogy csak kevés lány képes megnevettetni úgy igazán titeket?


Lehet én vagyok a hülye, de nekem most ez egy új felismerés akkor magamról :D


2020. márc. 24. 16:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igen.

A nőknek nem a legjobb a humorérzékük.

A poénokat értik,de ennyi.

2020. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kevés lány nevettetett meg, úgy igazán és akkor sokat mondtam. Mosolyogni lehet egy egy beszólásukon, de olyan igazi kidőlős nevetésem még nem volt.
2020. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha rajtad nevetnek és nem veled.
2020. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Úgy értem azon nevetnek amit mondok.. De amúgy az ha rajtad nevetnek az nem biztos hogy egyből rossz, vagy gúnyos szandekbol.. Kár hogy neked ez jött le abból amit írtam.

Úgy is nevethetnek rajtad, hogy ha valami vicceset csinálsz. Miért, rajtad meg senki nem nevetett azért, mert valami óriási parasztságot vagy vicceset csináltál? Vagy akkor ez is már régen rossz?

2020. márc. 24. 20:57
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a humor legalja a mások szerencsétlenségén/bénázásán való nevetés. Igazi proli humor. Azt meg nem tudhatod, hogy a másiknak hogy esik az adott "poén" esetek nagy részében nem vicces. Intelligens humort szeretem. Nem ezt a kocsmai heherészést.
2020. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem is erről beszélek, de mind1 :D ezek szerint te még sosem ökörködtél a haverokkal.
2020. márc. 24. 21:50
 17/19 anonim ***** válasza:

Ők egymást biztos uramozzák és egymásnak "kacagtató poénokat" mesélnek:)


Ne is törődj vele. Nálam kevés embernek fér fel kevesebb búzaszem a seggébe, viszont az ökörködést nagyon díjazom kedvelem:)

Az igazság az, hogy van az a szint amikor azon röhögnek hogy finganak. Van az a szint akik magukat túl magasra tartják és esetleg valami rohadt unalmas viccen mosolyognak. Illetve vagyunk mi, akik csak azon röhögnek ami csípőből jön, mindenféle erőlködés nélkül és legyen ez rasszista, szexista vagy egymás gúnyolásából származó poén.

2020. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Amúgy is ez a fajta okorkodes sokkal jobban oldja a feszkot meg ebből látszik hogy igazi barátok vagytok :D nem vagytok görcsbe, hogy csak "kulturált poént szabad"..:D
2020. márc. 24. 22:33
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha nem is az látszik hogy igazi barátok vagytok, de látszik hogy két kreatív ember összetalálkozik.

Az pedig biztos hogy sok mindent oldd. Főleg amikor igazi agymenésed van, és olyan baromságokat vitattok meg amiről külső szemlélő nem is álmodik.

A kultúrált poén unalmas, és ezt mindenki tudja :D

2020. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!