Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem hogy a pasim más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy a pasim más lányokkal flörtölget. Nem is eggyel. Jó pár üzijét olvastam. Van pár szexuális tartalmú is. Nem akarom hogy tudja azt hogy tudok a dologról. De mégis finoman a tudtára adnám hogy nem vagyok madár! Ötlet?

Figyelt kérdés

Megundorodtam tőle szinte. Hogy képes másokkal flörtölni miközben azt hazudja nekem hogy szeret. Az egyik csajjal még randizott is, a másikkal szexelni akar...

28/L


2013. dec. 24. 00:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Mit kell finomkodi? Dobd ki. Neked is jobb lesz.
2013. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
dobd ki
2013. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Túl egyszerű!

Inkább előbb jól tökön basznám. De inkább pofára ejteném valahogy. Meg akarom leckéztetni!!!!

2013. dec. 24. 00:10
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Jah, dobd ki. Szenteste. Mondd meg kerek perec hogy mehet a riba**aihoz. :)
2013. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Áá de az nagyon egyszerű. Inkább célozgatnék hogy te figyelj haverom flörtöl vkivel és le akar vele feküdni.Mi a véleményed erről? Vagy mi a véleményed arról ha egy pasi s barátnője mellet félre akar menni?
2013. dec. 24. 00:14
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha mindenképp meg akarod szívatni, csinálj egy kamureget, flörtölj vele, a randin meg ott várod te...
2013. dec. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Tuti biztos hogy ő az?

ha igen, menekülj

2013. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Ajánlanám a Köpök a sírodra című filmet.
2013. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%

Amíg flörtöl addig nincs baj. Az nem azt jelenti, hogy meg is csal. Nem vakságot fogadott hanem hűséget. Bár valószínűleg még azt sem mivel nem vagytok házasok. A legtöbb férfi azért teszi ezt mert így próbálja az egóját legyezgetni. Jól esik neki a megerősítés máshonnan is, de ezzel a legtöbb ember így van. A szexuális tartalmú üzikre meg egy megoldás van. Add meg neki te, amire vágyik. Egyébként gusztustalan dolog más dolgaiba beleolvasgatni..

Ezen kívül meg nem szeretheted annyire és nem lehet egy komoly kapcsolat ha egyből azt reagáltad hogy megszivatod és aztán dobod ki..meg tökön rúgnád..stb. Gyerekes gondolatok.

2013. dec. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan már Viktória, az a pasi nem csak nézeget, hanem aktívan flörtöl!


Rúgd ki, és keress normális pasit. Vannak!!!!!

2013. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!