Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön élő párok, ti a párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön élő párok, ti a párotokkal szemben is tartjátok a karantént?

Figyelt kérdés
Párom azt mondta, karanténba vonul, ami nekem elég fura, mert dolgozni jár rendesen, nincs elszigetelve az emberektől, de velem meg azt mondta, nem találkozik, amíg nem csillapodik a vírus, ha hetekig is eltart még. Én itthon vagyok önkéntes karanténban, hetente megyek el nagyszülőnek vásárolni max 1 órára se, egy kisvárosban, ő pedig egy 130ezres városban van, tehát ott jóval nagyobb az esélye, hogy bármit elkapjon mint tőlem.
2020. márc. 24. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hetekig? Hónapokig nem fog vége lenni ennek. Egyébként ja, nekem is azt mondta a párom, hogy ne találkozzunk addig. Szar ügy. Rosszul esik nekem is, ha csak rajtam múlna biztos találkoznánk.
2020. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És arra nem gondoltál, hogy rád akar vigyázni?
2020. márc. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!